اپراتورها

نمایشگاه تلکام فردا با حضور وزیر ارتباطات افتتاح می شود

 
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افتتاح نمایشگاه تلکام 2018 توسط وزیر ارتباطات در روز چهارشنبه خبر داد.
 
با اعلام اینکه فردا (چهارشنبه) نمایشگاه تلکام 2018 با سخنرانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح می شود، گفت: در این مراسم آذری جهرمی از غرفه های برپا شده در نمایشگاه تلکام نوزدهم دیدن خواهند کرد تا ضمن بازدید از دستاوردهای ارایه شده، فرصتی برای تبادل نظر با متخصصان و فناوران داخلی و انتقال موانع و مشکلات احتمالی فراهم شود.
 
هادیان با بیان اینکه در نخستین روز از برگزاری این نمایشگاه، که با شعار"دستاوردهای تازه،فرصت های ‍‍پیش رو"برگزار می شود وزیر ارتباطات از محصولات شرکت های تولیدی داخلی رونمایی می کند، اظهار کرد: خوشبختانه در سال حمایت از کالای ایرانی با وجود مشکلات متعدد این روزها، متخصصان و محققان ایرانی توانسته اند محصولات جدید در صنعت مخابرات را طراحی، تولید و آماده عرضه کنند تا نمایشگاه نوزدهم از این بابت وجه تمایزی با دیگر نمایشگاه های تلکام، داشته باشد.
 
این مقام مسوول با تاکید بر جایگاه این نمایشگاه در شناسایی ظرفیت های بومی و معرفی آنها به صنعت مخابرات، خاطرنشان کرد: معرفی دستاوردهای صنعت مخابرات در حوزه های جدید چون اینترنت اشیا، رمزارزها و توسعه پوشش ارتباطات روستایی از دیگر ظرفیت های نمایشگاه تلکام نوزدهم به شمار می رود.
 
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات همچنین از برگزاری نشست خبری وزیر ارتباطات در نمایشگاه تلکام امسال خبر داد و اظهار کرد: این نشست خبری در غرفه سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار می شود و اصحاب رسانه و خبرنگاران می توانند در آن حضور به داشته باشند.
 
وی با اشاره به برگزاری چهار پنل تخصصی در ایام برگزاری نمایشگاه، افزود: در روز نخست نمایشگاه تلکام 2018، پنل تخصصی با موضوع «اینترنت اشیا؛ فرصت ها و چالش ها» نیز در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین المللی از ساعت 15 روز چهارشنبه برگزار می شود.

​​