تلفن همراه

ایده‌هایتان را اپلیکیشن کنید

منبع: تسنیم
رویداد استارتاپی با هدف شناخت و معرفی ایده‌های اصیل و آفرینش‌های خلاقانه از صاحبان ایده دعوت به عمل آورد.
 
استارتاپ‌‌ها و ایده‌های کسب‌وکارهای نوپا بخش مهمی از این ایده‌های اقتصادی برای سرمایه‌گذاران هستند؛ از این رو ایده‌های استارتاپی که قابلیت تبدیل شدن به اپلیکیشن دارند پس از بررسی از سوی یک شرکت ایده‌پرداز به سرمایه‌گذاران معرفی می‌شود.
 
شرکت‌ها و افرادی که می‌خواهند در استارتاپ‌‌ها ورود کنند، یکی از اهداف‌شان به اوج رسیدن زودتر از دیگر بنگاه‌های تجاری است.
 
حال با توجه به اینکه نخستین رویداد استارتاپی تله پرومو (TelePROMO Start-app Event) با هدف شناخت و معرفی ایده‌های اصیل و آفرینش‌های تعاملی و خلاقانه از 25 مرداد ماه 1397 برگزار می‌شود، جوانان و صاحبان ایده، می‌توانند ایده‌هایی که امکان تبدیل شدن به اپلیکیشن موبایل را دارد تا17 مهرماه ارائه و پس از بررسی کارشناسان و تأیید از طرف شرکت برای ایده اپلیکیشنی منتخب، سرمایه‌گذار بیابند و ایده خود را تجاری کنند.
 
جوایزی که از سمت این رویداد برای نفرات برتر در نظر گرفته شده شامل نفر اول 200 میلیون ریال، نفر دوم 100 میلیون ریال، نفر سوم 50 میلیون ریال اعتبار است که می‌توانند معادل آن از پکیج مشاوره‌ای در حوزه‌های تحقیق و توسعه، مالی، حقوقی، تکنیکال، مارکتینگ و بیزینسی به افراد یا تیم‌های منتخب استفاده کنند.
 
همچنین پنج نفر اول از امتیاز ارائه حضوری در روز همایش بزرگ استارتاپی کشور با حضور سرمایه‌گذاران و مدیران برجسته بهره‌مند خواهند شد و 10 نفر بعدی نیز امکان معرفی و ارائه ایده خود را خواهند داشت.
 

​​