تلفن همراه

صدری: اختلاف کم تعرفه دیتای موبایل و ثابت، توسعه بخش ثابت را مشکل کرده است‬

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اختلاف کم تعرفه موبایل و ثابت، گفت: قیمت بسیار پایین دیتای همراه توسعه در بخش ثابت را با مشکل مواجه کرده است.
 
سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پنل توسعه ارتباطات ثابت (فرصت ها و چالش ها) اظهار داشت: مصوبات قانونی غیرکارشناسی می تنواند یکباره صنعت را دچار مشکل کند که برای مثال حکم دیوان عدالت اداری برای ابطال مصوبه اخذ آبونمان چالشی را برای مخابرات رقم زده است.
 
 
وی با بیان اینکه از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انتظار داریم آنچه در حال از دست رفتن است به حالت قبل باز گردانند که البته از آقای جهرمی و آقای فلاح بابت مذاکرات و تلاش هایی که تاکنون برای اصلاح این حکم داشتند تشکر می کنیم.
 
صدری تاکید کرد: نمی خواهیم به ناحق وجهی از مردم بگیریم بلکه معتقدیم حذف این هزینه غیرکارشناسی بوده است.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به برنامه های توسعه مخابرات اظهار داشت: معتقدیم که خدمات سرویس تلفن ثابت باید افزایش یابد؛ همچنین مقداری از توسعه بخش ثابت عقب هستیم که برای این کار توان داخلی و همکاری سندیکای صنعت مخابرات استفاده خواهیم کرد و علاوه بر این، هم افزایی در حوزه های تلفن ثابت و همراه را نیز در دستور کار داریم. 
 
صدری با اشاره به اختلاف کم تعرفه موبایل و ثابت که قیمت بسیار پایین دیتای همراه توسعه در بخش ثابت را با مشکل مواجه کرده، از رییس رگولاتوری خواست راه حلی برای آن ارایه کنند.
 
پنل توسعه ارتباطات ثابت (فرصت ها و چالش ها) با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، عضو سندیکای صنعت مخابرات و چند تن از مدیران شرکت ارتباطات ثابت در سالن کنفرانس شماره ۱ نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

​​