فناوری اطلاعات

حضور پررنگ "فین‌تک‌ها" در جشنواره وب و موبایل

منبع: بورس نیوز
بنیانگذار جشنواره وب و موبایل گفت: استارت‌آپ های مالی در سال های گذشته حضور پررنگی درجشنواره وب و موبایل داشتند، امسال نیز این اپلیکیشن ها در بخش مختص به خود حضور می‌یابند.
 
میلاد احرام‌پوش بنیانگذار جشنواره وب و موبایل در پاسخ به سوال خبرنگار ما گفت: استارت‌آپ‌های مالی در سال‌های گذشته رشد زیادی در جشنواره داشته‌اند اما گروه مختص خود را نداشتند بنابراین در سال جاری تصمیم گرفته شد تا یکی از گروه‌هایی که در بخش موبایل اضافه می‌شود " فین‌تک" باشد و اپلیکیشن‌های مالی می‌توانند در این گروه ثبت نام کرده و حضور پررنگی داشته باشند. 
 
وی ادامه داد: سال گذشته نیز فین‌تک‌ها و اپلیکیشن‌های بازی بیشترین رشد را در جشنواره داشته‌اند و امسال نیز احتمالا حضور پررنگی خواهند داشت.
 
همچنین شایان شلیله دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی نیز گفت: امسال گروهی با همکاری فرابورس بعنوان حامی معنوی جشنواره شکل گرفت.
 
وی با بیان اینکه این همکاری در استانداردسازی شرکت های عضو بورس و فرابورس ایجاد شد، گفت: بخشی از اطلاعاتی که سهامداران به آن نیاز دارند در اختیار ما قرار گرفت و گروهی مختص شرکت های بورسی و فرابورسی به دیگر گروه های جشنواره اضافه شد.
 
وی درمورد هدایای برگزیدگان نیز گفت: در سال‌های گذشته برگزیدگان تندیسی دریافت می‌کردند. امسال نیز این تندیس تقدیم خواهد شد.

​​