تلفن همراه

افزایش تقاضا برای آیفون XR

منبع: فناوران
پیش بینی می شود که آیفون XR با افزایش تقاضای خرید همراه شود و کاربران بیشتری برای خرید این گوشی اقدام کنند.
 
به نظر می رسد آیفون XR یکی از گوشی های جنجالی و خبرساز اپل است. چند روز قبل، یک تحلیلگر پیش بینی کرد که تقاضای آیفون XR در بازار چین بیشتر از آیفون ۸ خواهد بود. 
آیفون XR قرار است در تاریخ ۲۶ اکتبر برابر با ۴ آبان ماه با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی و طراحی جدید و بدون حاشیه، به علاوه پشتیبانی از دو سیم کارت به بازار عرضه شود.  
پیش بینی می شود که این گوشی در ماه های پایانی سال، با تقاضای بیشتر و فروش بیشتری همراه خواهد شد. بر این اساس انتظار می رود که فروش آیفون XR بیشتر از حد انتظار باشد. پیشتر پیش بینی شده بود که اپل در فصل تعطیلات بین ۳۳ تا ۳۵ میلیون گوشی آیفون به فروش برساند، اما حال رقم پیش بینی به ۳۶ تا ۳۸ میلیون دستگاه افزایش یافته است.
به این ترتیب اگر اپل بتواند از آیفون XR چنین رقمی به فروش برساند، میزان فروش این گوشی از آیفون 8 بیشتر خواهد شد. 
البته نمایشگر بدون حاشیه و طراحی جدید، همچنین قابلیت استفاده از دو سیم کارت و بهبود عمر باتری، از جمله مواردی به شمار می روند که باعث افزایش تقاضای گوشی آیفون جدید اپل خواهند بود.
 
 استقبال ۵۰درصدی کاربران از سیستم عامل iOS.12
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که نیمی از دستگاه های اپل به iOS.12 به روزرسانی شده اند.
ایسنا- چند هفته پیش بود که نسخه به روزرسانی شده سیستم عامل iOS.12 برای گوشی های آیفون و محصولات اپل منتشر شد و بسیاری از کاربران نیز علی رغم مشکلات اولیه ای که این نسخه داشت، دستگاه های الکترونیکی و گوشی های خود را به این نسخه جدید به روزرسانی کردند.
حالا به تازگی گزارش های جدیدی از سوی تحلیلگران و موسسات تحقیقاتی منتشر شده است که نشان می دهد ۴۷.۵۴ درصد از دستگاه های اپل هم اکنون به جدیدترین نسخه از سیستم عامل iOS.12 به روزرسانی شده اند.
بعد از نسخه iOS.12، سیستم عامل iOS.11 دومین نسخه پرطرفدار و محبوب سیستم عامل توسط کاربران گوشی های آیفون به شمار می رود به گونه ای که ۳۹ درصد از سهم نسخه های مختلف آن را به خود اختصاص داده اند. نسخه های قبلی سیستم عامل آی او اس نیز تنها 11 درصد را از آن خود کرده اند.
 

​​