آذری جهرمی: تا به حال ندیدم ایرانسل با سرخابی ها اختلاف داشته باشد

وزیر ارتباطات در گفت و گویی راجع به مسائل مختلف ورزشی صحبت کرد.
 
به گزارش ایلنا، محمد جوادآذری جهرمی در گفت و گو با برنامه رادیویی تهران من ورزشی  که ماهیتی طنز داشت گفت و گویی را انجام داد. وی درباره اینکه در طول هفته ورزش یا نرمش می کنند یا خیر اظهار داشت:  ورزش کردن جزو فرصت ها نیست و در میان واجبات است و باید زمانی را به آن اختصاص داد. تقریبا روزی 45 دقیقه سعی می کنم پیاده روی داشته باشم. شنبه ها هم به همراه معاونین در چمن فوتبال بازی می کنیم. بعضی اوقات استخر هم می رویم اما زیاد جدی آن را دنبال نمی کنم.
 
وی در ادامه درباره اینکه طرفدار کدام تیم هست افزود: خیلی ها تا به حال تلاش کردند که از من بپرسند که طرفدار کدام تیم هستم اما نتوانستند متوجه شوند. من هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را دوست دارم.
 
وزیر ارتباطات درباره اینکه در چه پستی بازی می کند و معاونین در بازی جرات می کنند که خشن بازی کنند یا خیر تصریح کرد: من معمولا فوروارد بازی می کنم اما در این روزها که با دوستان بازی می کنم اغلب در پست دفاع به میدان می روم. من را می زنند اما بعضا با ابزار شوخی این اتفاق رخ می دهد. این برنامه فوتبال را هم گذاشتیم تا دوستان هر گونه برنامه ای دارند در زمین فوتبال پیاده کنند.  متاسفانه با سایر وزرا هنوز فرصت نشده تا بازی کنیم اما از وقتی که آمدیم به همراه معاونین فوتبال را مرتبا بازی می کنیم.
 
وی درباره اپراتور ایرانسل که حامی و اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است بیان داشت: تا آن جا که اطلاع دارم وضعیت ارتباطی دو باشگاه با ایرانسل خوب است و منابع مالی این دو تیم به صورت عمده از طرف ایرانسل تامین می شود. ارتباطات خوب و سازنده ای دارند و تا به حال من ندیدم اختلافی باهم داشته باشند. مطالباتی دارند اما اختلاف خیر.
 
آذری جهرمی درباره اینکه برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا یکی از مشکلاتی که ای اف سی از ورزشگاه آزادی گرفته وضعیت اینترنت است و چه راهکاری برای حل این مشکل از طرف وزارت ارتباطات توصیه می شود اذعان داشت: اینترنت ورزشگاه برای بازی دربی آخر که برگزار شد همراه اول آمد و پوشش داد و خود من هم ورزشگاه بودم و انصافا کیفیت ارتباط هم خوب شده بود. در بازی پرسپولیس و السد هم کیفیت اینترنت درون ورزشگاه خوب بود. منتها در بیرون ورزشگاه و موقع بیرون رفتن به خاطر ازدحام ظاهرا کیفیت خوب نبوده است اما در داخل ورزشگاه مشکلی وجود نداشته است. حدود هفت سایت اختصاصی برای ورزشگاه گذاشته اند. اما آنجا دو امکان ویژه را می خواهد. یکی امکان ویژه اینترنت برای خبرنگاران که فعلا موجود نیست که بخواهیم اختصاصی در اختیار خبرنگارن بگذاریم. دوم هم وای فای هست. ما آماده هستیم اگر مدیر ورزشگاه آزادی مایل باشند و مانند فاز اول که با همکاری داشتند؛ همکاری مجدد داشته باشند می توانیم اینمشکل را در کوتاه مدت مرتفع کنیم.
 
آذری جهرمی در پایان گفت: درباره بازی فینال هنوز چیزی به ما گفته نشده وگرنه ما حاضر هستیم هرگونه همکاری داشته باشیم.

​​