فناوری اطلاعات

عکس های خود را فناورانه ویرایش کنید

منبع: روزنامه ایران
این روزها به یمن وجود گوشی‌های هوشمند، همه ما تعداد زیادی عکس داریم که شاید پس زمینه برخی را دوست نداشته باشیم یا اینکه آرزو کنیم میزان نور عکس ما کمتر یا بیشتر باشد.
اگر شما هم با چنین مشکلاتی مواجه هستید بهتر است بدانید برای حل مشکلات عکس و ویرایش تصاویر، راهکارهایی فناورانه وجود دارد.  یکی از نرم افزارهای کاربردی در این زمینه، Corel PaintShop Pro است که با کمک آن می‌توانید به ویرایش تصاویر بپردازید. افکت‌های زیبا و حرفه‌ای و امکان روتوش مناسب عکس، بخشی دیگر از ویژگی‌های این نرم افزار محسوب می‌شود.
از سوی دیگر می‌توانید سایه‌های عکس را روشن کنید بدون اینکه باقی بخش‌های عکس تغییر کند و حذف پس زمینه از بین موها نیز با کمک این نرم افزار امکانپذیر است.  این نرم افزار قدرتمند اما ساده، یک محیط کاری با طراحی جدید و زیبا را در اختیار شما قرار می‌دهد و پنل نمایش اطلاعات عکس نیز در مقابل چشمان شماست. همچنین باید گفت که در صورت استفاده از این نرم افزار حتی می‌توانید از دو مانیتور بهره بگیرید تا روی یک مانیتور، عکس‌ها را مدیریت کنید و روی مانیتور دیگر هم به ویرایش عکس‌ها بپردازید.
از دیگر ویژگی‌های نرم افزار، این است که با دوربین‌های DSLR کاملاً سازگاری دارد و با کمک آن می‌توانید تصاویر منحصر به فردی را خلق کنید و آنها را تنها با یک کلیک به‌صورت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارید.
این نرم افزار همچنین به قابلیت Smart Craver مجهز است که با کمک آن می‌توان با کیفیت بسیار بالا و حرفه‌ای، اشیا را از روی عکس حذف کرد. تعمیر خط و ترک‌های روی عکس و همچنین ترکیب عناصر موجود در چندین عکس از یک صحنه برای ساخت تصویری کامل از دیگر توانمندی‌های این نرم افزار است.در صورتی که شما هم علاقه‌مند هستید این نرم افزار را در اختیار داشته باشید می‌توانید آن را از وب سایت P30world.com به‌صورت رایگان بارگذاری کنید.
 

​​