رگولاتوری

با تغییر چارت رگولاتوری صورت گرفت

معاونان و مدیران جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شدند

معاونان و مدیران جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تغییر ساختار سازمانی آن مشخص شدند.
 
regmansobinlis.jpg
 
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، براساس این تغییرات، نسترن محسنی که پیش از این معاونت "بررسی های فنی و صدور پروانه" سازمان را بر عهده داشت بعنوان "معاون امور رادیویی" و مجید حقی که پیش از این معاون "نظارت بر سرویس های فناوری اطلاعات و ارتباطات" بود به عنوان "معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات" رگولاتوری منصوب شد.
 
از سوی دیگر، امید رجبی، مدیرکل سابق صدور پروانه رگولاتوری به عنوان مدیرکل دفتر معماری سازمانی و هوشمندسازی رگولاتوری و سید محمد امامی، مدیرکل سابق نظارت بر خدمات ارتباطی نیز به عنوان مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کنندگان و شهرام حی شاد به عنوان مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات سازمان تنظیم مقررات منصوب شدند.
 
گفتنی است، با انتصاب امید رجبی به عنوان مدیرکل دفتر معماری سازمانی و هوشمندسازی رگولاتوری، مهرداد ویسی، مدیرکل سابق نظارت بر سرویس های فناوری اطلاعات به عنوان جایگزین وی، مدیرکل صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات شد. همچنین با ادغام ادارات کل نظارت بر خدمات ارتباطی و نظارت بر خدمات فناوری اطلاعات، وحید مختاری -مدیرکل سابق منطقه شمال سازمان- بعنوان مدیر کل دفتر نظارت برخدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات منصوب شد.
 
پیش از این، مسعود همدانلو نیز به عنوان قائم مقام رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در امور هماهنگی، همایون علی حسینی به عنوان معاون توسعه مدیریت و امور منابع رگولاتوری منصوب شده بودند.
 
به گزارش خبرنگار ایستنا، در چارت جدید سازمان، معاونت نوظهور دیگری با عنوان "معاونت راهبردی و توسعه بازار" پیشبینی شده که هنوز فردی برای تصدی این سمت منصوب نشده است. 

​​