رگولاتوری

برگزاری نشست هم‌اندیشی رگولاتوری در خراسان رضوی

 
 
نشست هم‌اندیشی بررسی و پیگیری مشکلات ارتباطی و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در این نشست حسین فلاح جوشقانی گفت: با توجه به جایگاه معنوی شهر مقدس مشهد و ویژگیهای متفاوت این استان، رویکرد اپراتورها در ارایه خدمات نباید صرفاً اقتصادی باشد بلکه بهبود شرایط ارتباطی و فناوری اطلاعات و ارایه سرویس بهتر به زائران امام رضا (ع) اهمیت بالاتری داشته و باید مورد توجه قرار گیرد.
 
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی عدم وجود برخی زیرساخت‌های احداث سایت، پوشش ضعیف تلفن همراه در برخی مناطق کوهستانی و عدم پوشش در برخی جاده‌ها را از مشکلات این استان نام برد و تاکید کرد تمامی مشکلات ارتباطی استان باید از طریق احداث سایت‌های جدید، استفاده از رومینگ ملی و بهینه‌سازی سایت‌های موجود تا پایان سال جاری برطرف شود.
 
وی افزود: حل این مشکلات نیازمند تعامل و مشارکت اپراتورها و دستگاههای مختلف استان با یکدیگر است و برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی نیز در راستای بررسی برنامه‌های توسعه و ایجاد هم‌افزایی است تا با پیگیری و رفع مشکلات، زمینه ارایه خدمات با کیفیت به مردم فراهم شود.
 
نشست هم‌اندیشی بررسی مشکلات ارتباطی خراسان رضوی با حضور رئیس، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات و برخی مدیران رگولاتوری، مدیر ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نمایندگان اپراتورها در اداره‌کل ICT این استان برگزار شد.

​​