تلفن همراه

آرزوهای یلدایی آذری جهرمی برای استارت آپ ها: سایه انحصار، رانت و فیلترینگ از کسب و کارتان دور باد

 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت شنیدن صحبت های کارآفرینان استارت آپی در آرزویی خطاب به آنها گفت: امیدوارم سایه انحصار از بازار شما به دور باشد و اقتصاد شما آفت رانتی بودن را پیدا نکند و سایه نامیمون شکایت فیلترینگ از کسب و کارهای نوپا دور شود.
 
 
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در مراسم یلدای کارآفرینان استارت آپی در سالن همایش های برج میلاد از نمایشگاه برپا شده کسب و کارهای نوپای حوزه تکنولوژی که در حاشیه این مراسم برگزار شده بود بازدید کرد. 
 وی در این بازدید با اهالی این حوزه در مورد روش های رفع موانع و مشکلات آنها به گفت وگو پرداخت.
آذری جهرمی همچنین خطاب به خانواده کسب و کارهای نوپا حوزه فناوری گفت: امروز اینجا نیامده ام که برای شما صحبت کنم بلکه آمده ام که حرف های شما را بشنوم. 
 
وزیر جوان دولت تدبیر و امید با بیان اینکه حرف هایی که اینجا شنیده ام بسیار مفید بود تصریح کرد: برای شما سه آرزو دارم. نخست آنکه سایه انحصار از بازار شما به دور باشد.
وی در ادامه آرزوهایش برای کسب و کارهای نوپا و جوانان متخصص ایرانی افزود: دوم اینکه امیدوارم اقتصاد شما آفت رانتی بودن را پیدا نکند. 
عضو کابینه دولت دوازدهم با بیان اینکه در مورد آرزوی سومم باید برای آن تلاش کنم، اظهار کرد: در طول امسال با هماهنگی های صورت گرفته امیدوارم سایه نامیمون شکایت و فیلترینگ از شما کسب و کارهای نوپا برود.
 
در پایان با حضور  وزیر ارتباطات به برگزیدگان کسب وکارهای نوپای حوزه فناوری تندیس یادبودی اهدا شد. 
بنابه این گزارش، مراسم یلدای کارآفرینان استارت آپی به همت نشریه «شنبه» چهارشنبه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

​​