تلفن همراه

نوکیای 5 دوربینه حسگر اثر انگشت داخل نمایشگر دارد

گویا گوشی جدید نوکیا موسوم "Nokia 9 PureView" که چندی پیش اعلام شد حاوی 5 دوربین خواهد بود، هنوز غافلگیری همراه خود دارد.
 
به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، گوشی پنج دوربینه نوکیا به لطف درز اطلاعات، دیگر رمز و راز نیست و نشان می‌دهد که یکی از گوشی‌های جذاب سال 2019 خواهد بود.
 
 
"ایوان بلاس" فاش کننده مشهور اخبار وسایل الکترونیکی، عکس‌ها و فیلم‌هایی از گوشی Android One که اکنون نوکیا 9 PureView نام دارد، ارسال کرده است، و فارغ از نحوه چینش لانه عنکبوتی دوربین‌های عقب، گویا باز هم شگفتی‌هایی در آستین دارد.
 
طبق این عکس و فیلم‌ها، گوشی جدید نوکیا از حسگر اثر انگشت داخل صفحه نمایش بهره خواهد برد.
 
این گوشی از پردازنده Snapdragon 845 متعلق به مدل‌های سال 2018 به جای 855 استفاده خواهد کرد، اما می‌توان انتظار رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی، شارژ بی‌سیم و صفحه نمایش 6 اینچی با وضوح 2K را داشت.
 
اینکه این تعداد دوربین در پشت این گوشی به چه کار می‌آید، به نظر می‌رسد ادامه سیر تکاملی چیزی باشد که شما در دستگاه‌های PureView مانند لومیا 1020 دیدید.
 
 
 
این پنج دوربین در کنار هم کار می‌کنند تا جزئیات بسیار بیشتری از حد معمول استخراج کنند و نسبت به دیگر دوربین‌های گوشی‌های هوشمند، نور 10 برابری را ارائه می‌دهد.
 
به احتمال بسیار زیاد شرکت نوکیا این گوشی جدید خود را در یکی از دو رویداد نمایشگاه CES در ماه پیش رو و و کنگره جهانی موبایل در ماه فوریه معرفی کند تا توجه بیشتری را به خود جلب کند.

​​