تلفن همراه

ویرایش فناورانه تصاویر گوشی

منبع: روزنامه ایران
این روزها بیشتر مردم با در اختیار داشتن گوشی‌های هوشمند، خود را از دوربین بی‌نیاز می‌دانند چرا که بیشتر لحظات خود را توسط همین گوشی‌ها ثبت می‌کنند.
دوربین گوشی‌های هوشمند قابلیت‌های مناسبی دارد ولی در کنار آن، اپلیکیشن‌های متفاوتی هم طراحی شده است تا بر این قابلیت‌ها افزوده شود.
یکی از این اپ‌ها Teleport است. این اپلیکیشن درواقع یک ویرایشگر محسوب می‌شود چرا که با کمک آن می‌توان در کسری از ثانیه، هم تصویر زمینه و هم رنگ موها را در عکس تغییر داد. پس از نصب اپلیکیشن می‌توانید عکس‌های گالری گوشی را ویرایش و ادیت کنید یا اینکه از دوربین ویژه همین اپلیکیشن استفاده کرده وعکس بگیرید، البته باید گفت که دوربین این اپلیکیشن کیفیت بالایی ندارد، حالا نوبت به ویرایش تصاویر می‌رسد.
برای این کار کافی است تنظیمات مورد نظر خود را با کمک اپلیکیشن Teleport اعمال کنید و در عرض چند دقیقه عکس دلخواه خود را داشته باشید. برای این ویرایش می‌توانید از بخش color استفاده کنید تا رنگ موی شما یا دیگر افراد در عکس تغییر کند.
اگر هم می‌خواهید پس زمینه را عوض کنید می‌توانید از بخش Background استفاده کنید که در این زمینه می‌توانید از پس زمینه‌های موجود در گوشی و این اپ بهره بگیرید و هم خودتان پس زمینه‌های شخصی را وارد کنید. ایجاد کلاژ و همچنین سایه روشن‌هایی به‌ نام «بوکه» بخشی دیگر از توانمندی‌های این اپلیکیشن محسوب می‌شود. بوکه سایه‌ روشن‌های گرد و کوچک پس‌زمینه است که جلوهٔ خاصی به عکس می‌بخشند. این اپ را می‌توانید به‌صورت رایگان از اپ استور و گوگل پلی بارگذاری کنید.

​​