تلفن همراه

برگردان شبکه GSM-WLL آذربایجان شرقی برروی شبکه همراه اول

 
آرش کریم بیگی - ICTna.ir : در راستای یکپارچگی و توسعه سرویس ها و خدمات ارائه شده به مشتریان در روستاها ، شبکه GSM-WLL استان آذربایجان شرقی برروی شبکه تلفن همراه اول برگردان و مشتریان تلفن همراه روستايي (WLL)  به تدریج از تمامی خدمات همراه اول استفاده خواهند نمود.
 
شکوری با بیان این مطلب افزود : در این طرح 528 سایت WLL  واقع در روستاهای استان آذربایجان شرقی برروی شبکه همراه اول برگردان شده و تمامی مشترکیني که از طریق رومينگ از این شبکه استفاده می نمودند از طریق شبکه همراه اول سرویس دهی می شوند.
 
مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی به مزایای این طرح هم اشاره  و بیان کرد: بهبود کیفیت ارتباطات شبکه تلفن همراه روستایی و رفع مشکلات همپوشانی دو شبکه و همچنین قابلیت برقراری ارتباط  بین الملل و استفاده از اینترنت همراه اول از مزایای این طرح می باشد.
 
مدير مخابرات منطقه آذربایجان شرقی در پايان اظهار نمود: عملیات برگردان سایت های روستایی شهرستانهای تبریز ، شبستر ، هریس ، آذرشهر ، اسکو و عجب شیر از تاریخ 26/10/97 آغاز و مشترکین WLLروستاهای شهرستانهای فوق به مدت 48 ساعت دچار اختلال می شوند. همچنین سیم کارتهای GSM-WLL قطع و سیم کارتهای همراه اول با همان تعرفه های قبلی در محدوده روستا تعریف و تحویل خواهد شد.

​​