تلفن همراه

عرضه بیش از ۲۰۰ ایموجی جدید در سال ۲۰۱۹

منبع: مهر
با تایید «کنسرسیوم یونی کد» بیش از ۲۰۰ ایموجی جدید در سیستم عامل « آی او اس» عرضه می شوند که بین آنها ایموجی هایی برای افراد با معلولیت های مختلف نیز وجود دارد.
 
به گزارش مک رومرز، «کنسرسیوم یونی کد» ایموجی های جدید  را تایید کرده است و به این ترتیب در سال جاری میلادی بیش از ۲۰۰ ایموجی جدید برای سیستم عامل iOS عرضه می شوند.
 
  Emojipedia فهرست کاملی از ایموجی هایی  ۲۰۱۹ را در اختیار دارد. این ایموجی ها عبارتند از  فلامینگو، سمور آبی، وافل، حیوان تنبل، قلب سفید، افرادی که دست های یکدیگر را گرفته اند، یک تکه یخ، اورانگوتان، فلافل و  غیره.
 
در سال ۲۰۱۹ میلادی ایموجی های جدید نشاندهنده افراد دچار معلولیت مختلف نیز عرضه می شود، مانند ایموجی فردی که روی صندلی چرخ دار نشسته، یا سگ راهنما برای افراد نابینا و ایموجی افراد ناشنوا.
 
به هرحال  با در نظر گرفتن ایموجی هایی با جنسیت ها و رنگ پوست های مختلف، در کل ۲۳۰ ایموجی جدید عرضه می شود. همچنین از این تعداد حدود ۵۹  کاراکتر، ایموجی جدید هستند.
 
 هم اکنون که «کنسرسیوم یونی کد» فهرست ایموجی های ۲۰۱۹ میلادی را تایید کرده، تولید کنندگان تلفن هوشمند، شبکه های اجتماعی می توانند کاراکترهای جدید را اضافه کنند.

​​