تلفن همراه

گجت سونی هر ساعت معمولی را هوشمند می کند

منبع: مهر
یکی از کارمندان شرکت سونی بند هوشمندی ساخته که هر ساعت آنالوگی را هوشمند می کند و قابلیت های دیجیتالی مانند ردیابی نشانگرهای سلامتی و نمایش نوتیفیکیشن را برای کاربران فراهم می کند.
 
به گزارش پرس اسوسیشن، شرکت سونی از یک گجت جدید رونمایی کرده که به کاربران اجازه می دهد هر نوع صفحه ساعت معمولی را به یک بند هوشمند اضافه کنند. به این ترتیب ویژگی های دیجیتالی مانند ردیابی سلامت و نوتیفیکیشن ها در ساعت مذکور فعال می شود.
 
این گجت دارای فناوری های مختلف ساعت هوشمند مانند پرداخت بی تماس، ردیابی نشانگرهای سلامت و سخت افزارهای دیگر برای برقراری ارتباط با موبایل است که به جای صفحه  ساعت، در بند آن قرار دارند.
 
این شرکت ادعا می کند کاربران با کمک این فناوری می توانند از بدنه ساعت های معمولی  مختلف استفاده کنند و به ویژگی هایی دسترسی داشته باشند که در ساعت های هوشمند مدرن وجود دارد.
 
«تپی تسوشیما» کارمند سونی این سیستم را به عنوان بخشی از برنامه SAP شرکت توسعه داده است. این برنامه کارمندان را تشویق می کند تا ایده های محصولات جدید را ارائه کنند و آنها را بسازند.
 
این سیستم به جای نشان دادن اطلاعات نشانگرهای سلامتی و نوتیفیکیشن ها روی صفحه ساعت، آنها را در نمایشگرهای کوچک در بند ساعت نشان می دهد.

​​