تلفن همراه

پیش‌بینی قیمت گوشی‌های جدید سامسونگ در ایران

منبع: ITiran
 
قیمت گلکسی اس 10 در بازار ایران چقدر خواهد بود؟ این قطعا مهمترین پرسش بعد از آشنا شدن دقیق با این گوشی‌ها و دیگر محصولات معرفی شده سال 2019 سامسونگ است.
 
همانطور که احتمالا به خوبی میدانید سامسونگ چهارشنبه شب گلکسی اس 10 را در چهار نسخه رونمایی کرد. اما قیمت هر کدام از این گوشی‌ها چقدر است؟
 
HHP - Samsung Raises the Bar with Galaxy S10 - Pic (1).jpg
 
قیمت گلکسی اس 10 در ایران
سامسونگ هم مانند اپل سیاست قیمتی افزایش قیمت گوشی را دنبال کرده است.
گلکسی اس 10 با قیمت 899 دلار برچسب قیمتی خورده است و این حدود 180 دلار بیشتر از قیمت گلکسی اس 9 در هنگام رونمایی بود.
 
قیمت این گوشی بر اساس ارزش دلار روز برابر با 11 میلیون و 642 هزارتومان خواهد بود. اگر این مبلغ برای شما زیاد است می‌توانید به نسخه گلکسی S10e فکر کنید.
 
قیمت گلکسی اس 10 پلاس
سامسونگ برای گوشی گلکسی اس 10 پلاس قیمتش را از 999 دلار شروع کرده است. این یعنی به پول ایران 12 میلیون و 900 هزارتومان قیمت خواهد داشت.
 
999 دلار تقریبا قیمت نوت 9 سامسونگ در هنگام عرضه بود اما این قیمت 80 دلار گرانتر از اس 9 پلاس در هنگام رونمایی بود. البته سامسونگ از گلکسی اس 8 تا گلکسی اس 9 یک رشد 180 دلاری را شاهد بود که 80 دلار در برابر آن رشد کاهش قابل توجه به شمار می آید.
 
با 999 دلار شما می‌توانید یک آیفون Xs با صفحه نمایش 5.8 اینچی با ظرفیت 64 گیگابایتی بخرید ( بدون پشتیبانی از کارت SD ) . اما گوشی آیفون XS Max با صفحه نمایش 6.5 اینچی 1150 دلار قیمت دارد.
 
قیمت گلکسی فولد در ایران
گلکسی فولد سامسونگ هیجان‌انگیزترین محصول سامسونگ در رویداد اخیرش بوده است. تبلتی که به گوشی تبدیل می‌شود و تحولی در عرصه گوشی خم شدنی به حساب می‌آید.
قیمت گلکسی فولد سامسونگ ۱۹۸۰ دلار است که قیمت بسیار بالایی به حساب می آید. که فقط قیمت معادل آن ۲۵ میلیون و ۶۴۰ هزارتومان می‌شود.
 
قیمت گلکسی اس ۱۰ ای در ایران
سامسونگ در کنار موبایل‌های قدرتمند خود یک موبایل کوچکتر هم معرفی کرد که با نام S10e عضو کوچک خانواده پرچمدار است.
این موبایل صفحه نمایشی ۵.۸ اینچی دارد و سنسور اثر انگشت آن در کنار موبایل قرار گرفته است.
 
گلکسی اس ۱۰ ای همچنین دوربین دوگانه دارد. یعنی دوربین اصلی و دوربین واید را دارد و دوربین تله روی آن سوار نشده است. دوربین سلفی آن هم تکی و همانند گلکسی اس ۱۰ است. گلکسی S10e به باتری با ۳۱۰۰ میلی‌آمپر مجهز شده است.
 
قیمت گلکسی S10e از 749 دلار شروع می‌شود که قیمت گلکسی اس ۱۰ ای بر اساس نرخ دلار روز 9 میلیون و 700 هزارتومان خواهد شد.
 
با همه اینها باید توجه داشت که سامسونگ در ایران نمایندگی دارد (هرچند بسیاری از آنها طی یک سال اخیر از دور خارج شده اند ) و باید دید در هنگام عرضه این گوشی در بازار ایران ب نوسانات ارز چه قیمتی روی گلکسی اس ۱۰ و دیگر گوشی ها خواهد نشست.
 
گفتنی است به همه این گوشی‌ها باید هزینه رجیستری ( عوارض واردات ) را هم اضافه کرد که بنا به قیمت دلاری هر گوشی متغیر است.

​​