بازار سرمایه

باMWC19: سازمان‌ها هرچه سریع‌تر استراتژی استفاده از 5G را تعریف کنند

 

«مارک ملینگ» مدیر مرکز RYOT Studio در منطقه خاورمیانه، آفریقا و اروپا اعلام کرد سازمان‌ها با گستره‌ فعالیت‌های مختلف می‌بایست استراتژی جدید خود را برای در اختیار گرفتن خدمات 5G مشخص کنند و اگر آنها این مسئله را مورد بررسی قرار ندهند، خدمات نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی نمی‌تواند در آینده نزدیک برای آنها کاربرد داشته باشد.

ryot-innovation-studio-e1536699704321.jpg

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) او طی سخنرانی خود در جلسه «کسب و کارهای مخصوص ایجاد تجارب شگفت‌انگیز برای مصرف کننده» که در حاشیه کنگره جهانی تلفن همراه (MWC 2019) برگزار شده بود توضیح داد در مرکز RYOT تلاش‌های شبانه‌روزی صورت می‌گیرد تا استراتژی جدید سازمانی برای بهره‌مندی هرچه بیشتر از خدمات 5G مشخص شود.

او در این زمینه گفت: «فناوری 5G به ما امکان می‌دهد با سرعت بیشت به جلو حرکت کنیم. این اتفاق هرگز در گذشته صورت نگفته بود و ما هم اکنون در شرایطی قرار داریم که می‌توانیم به کمک نسل پنجم فناوری‌های ارتباطی سرعت کسب و کار خود را افزایش دهیم. آینده‌ای را تصور کنید که در آن تمام اتفاقات تخیلی فیلم سینمایی آواتار محقق شده است. در چنین شرایطی برای تماشای هر صحنه از این فیلم در دنیای واقعی نیاز نیست ماه‌ها و هفته‌ها منتظر بمانید».

او در ادامه اضافه کرد: «تاخیر برای دسترسی به فناوری‌های مخابراتی و ارتباطی برای همیشه از بین می‌رود در آینده نزدیک هرگز چنین اتفاقی را تجربه نمی‌کنیم. به عبارت ساده‌تر می‌توان گفت تاخیر فناوری‌های ارتباطی در حال ناپدید شدن است و ارتباطات با اعتماد بیشتر و سرعت بالاتر صورت می‌گیرد».

ملینگ همچنین اظهار داشت ضروری است که هر شخص در سازمان‌های مختلف فهم درستی از فناوری 5G داشته باشد و به این مسئله توجه کند که نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی و ارتباطی چگونه می‌تواند کسب و کار او را ارتقا دهد و در یک صنعت به خصوص خدمات متمایز را در اختیار آنها بگذارد.

 


​​