باندپهن

باMWC19: افزایش توجه به امنیت اپراتورهای موبایلی

MWL-Digital-Health-Panel-pic-1.jpg

 

«هاریسون لانگ» مدیرعامل شرکت «مک‌کنزی» طی نشستی که در آخرین روز از کنگره جهانی تلفن همراه (MWC 2019) در بارسلوای اسپانیا برگزار شده بود توضیح داد توضیح داد در حال حاضر این توان برای اپراتورهای تلفن همراه وجود ندارد تا از تمام داده‌های موجود در عرصه خدمات دیجیتالی حوزه بهداشت و درمان استفاده کنند و باید اعتراف کنیم این ناتوانی برای تمام شرکت‌های بزرگ ارایه دهنده خدمات اینترنتی وجود دارد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) دکتر لانگ طی این نشست گفت درآمد حاصل از بخش‌های جدید  دستکم در کوتاه‌مدت می‌تواند قابل ملاحظه باشد. اپراتورهای موبایلی می‌توانند با تکیه بر این اصل و به کارگیری استعدادهای جدید شرایط لازم را برای توسعه فراهم کنند.

او از اپراتورها خواست برای ایجاد ساختار داخلی جدید و تمرکز روی مهارت‌های مناسب و مورد نیاز برنامه‌ریزی مشخص در اختیار داشته باشند و در این مسیر از کارشناسان و متخصصان بیشتری کمک بگیرند.

با این حال مدیرعامل شرکت «مک‌کنزی» اعلام کرد یکی از عناصر مهم که این است که اپراتورها به نحوی عمل کنند که مشترکان بیشترین احساس امنیت را داشته باشند و در مورد حفظ حریم شخصی خود نگرانی نداشته باشند.

 


​​