اپراتورها

باMWC19: برگزاری جایزه بزرگ «گلومو آواردز» برای انتخاب بهترین طرح موبایلی

GLOMOs.jpg

 

جایزه بزرگ «گلومو آواردز» به عنوان بخشی از کنگره جهانی تلفن همراه MWC 2019 امسال برای بیست و چهارمین سال متوالی به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین برنامه‌ها برای انتخاب بهترین و تاثیرگذارترین طرح موبایلی برای متحول کردن زندگی مردم برگزار شد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) «شان کالینز» رئیس هیئت قضاوت این برنامه اعلام کرد با روی کار آمدن فناری ارتباطی 5G و طرح‌های جدید مطرح شده پیرامون آن «گلومو آواردز» با تمام دوره‌های قبل متفاوت برگزار شد و طرح‌های کاربردی فراوان در این زمینه مطرح شد.

برنامه «گلومو آواردز» که از آن به عنوان «جایزه بزرگ عرصه جهانی موبایل» نیز یاد می‌کند از جمله فرصت‌های منحصر به فرد در این زمینه محسوب می‌شود تا افراد به صورت شخصی، گروهی یا در قالب شرکت‌های مستقل نوآوری‌های خود را برای تغییر در عرصه خدمات و محصولات موبایلی ارایه دهند تا پس از بررسی و ارزیابی، بهترین طرح بین آنها برگزیده شود.

«شان کالینز» در این خصوص گفت: «ما برای کنگره جهانی MWC 2019 بار دیگر تمامی دسته‌بندی‌ها را برای مشخص کردن بهترین طرح‌ها به‌روز کردیم تا با هماهنگی بیشتر، بتوانیم بهترین نوآوری‌ها را به جهانیان معرفی کنیم. در مجموع 42 جایزه برای 10 بخش مختلف در زیرمجموعه‌های فناوری‌های موبایلی، چهارمین دور انقلاب صنعتی، محتوا و رسانه، و دستاوردهای برجسته درنظر گرفته شده است».

هیئت قضاوت و تعیین بهترین اعلام کرد در «گلومو آواردز» امسال بیش از 20 شرکت مخابراتی و اپراتور موبایلی نیز حضور دارند که به زودی بهترین طرح‌های ارایه شده از سوی آنها بررسی می‌شود.

 


​​