بازار سرمایه

باMWC19: اتصالات باارزش‌ترین برند مخابراتی خاورمیانه شد

880x495_story-ba1e44a5-1ce3-5005-886c-ad783f57d8c6_460529.jpg

 

در جریان برگزاری بزرگترین گردهمایی موبایلی موسوم به «کنگره جهانی تلفن همراه» (MWC 2019) که در بارسلونای اسپانیا برگزار شد، شرکت مخابراتی و ارتباطی «اتصالات» توانست عنوان «باارزش‌ترین برند مخابراتی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا» را به خود اختصاص دهد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) مرکز «برند فاینانس» در کنگره جهانی تلفن همراه ضمن برگزیدن اتصالات به عنوان باارزش‌ترین شرکت مخابراتی منطقه MENA اعلام کرد ارزش مجموع سرمایه‌های این کمپانی اماراتی نسبت به دیگر شرکت‌های مخابراتی فعال در خاورمیانه و شمال آفریقا 3.8 میلیارد دلار بیشتر است.

همچنین گفته شد «اتصالات» تنها برند مخابراتی در این منطقه محسوب می‌شود که ارزش مجموع سرمایه‌های آن از 10 میلیارد دلار فراتر رفته است.

«اتصالات» هم اکنون در بین 20 برند برتر مخابراتی جهان قرار دارد و در فهرست امتیازدهی AAA رتبه بسیار قابل قبولی را در اختیار گرفته است. این شرکت هم اکنون تعداد زیادی اپراتور موبایلی و شرکت‌های زیرمجموعه را در خود جا داده است که از جمله آنها می‌توان به «اتصالات یواِی‌ای»، «اتصالات مصر»، «اتصالات یوفون»، «ماروک تلکام»، «پی‌تی‌سی‌ال» و «اتصالات افغانستان» اشاره کرد.

 


​​