تلفن همراه

آغاز تولید قاب تاشو برای گوشی های تاشو

منبع: مهر
به دنبال رونمایی از گوشی های دارای نمایشگر تاشو و برنامه ریزی شرکت هایی مانند اپل برای تولید آیفون های تاشو، تولید قاب های خاص این گوشی ها هم آغاز شده است.
به گزارش ورج، شرکت اشپیگن یکی از اولین شرکت هایی است که قاب گوشی تاشو را در دستور کار خود قرار داده و سه محصول سازگار با گوشی تاشوی فولد سامسونگ را عرضه کرده است.
 
قاب های یادشده همگی طراحی مشابهی دارند و قاب جلویی آنها حافظ حاشیه های بالایی و پایینی دو نمایشگر گالکسی فولد در زمان تاشدن است. همچنین یک بریدگی کوچک برای دسترسی به دوربین سه گانه سامسونگ فولد در نظر گرفته شده است.
 
این قاب ها در سه مدل به نام های Tough Armor،  Ultra Hybridو  Thin Fit عرضه شده اند که تفاوت اصلی آنها در میزان استحکام و ضخامتشان است. قیمت تمامی این قاب ها نیز در حدود ۲۰ دلار است و عمدتا از پلاستیک و مواد سیلیکونی مانند پی سی، تی پی یو و پی یو تولید شده اند.
 
یک شرکت دیگر به نام زاگ نیز در حال تولید قاب برای گوشی های تاشو است ولی هنوز تولیدات خود را عرضه نکرده است. سامسونگ می گوید نمایشگرهای گالکسی فولد تا ۲۰۰ هزار بار قابل تاشدن هستند و باید دید آیا قاب های تولیدی شرکت های تجاری نیز تا این حد قابل استفاده بوده و دارای انعطاف هستند یا خیر.

​​