تلفن همراه

پالتو هوشمند در راه بازار

منبع: ایران آنلاین
جدیدترین پالتو زمستانی با 20 ویژگی هوشمند رونمایی شد. این لباس با ورودی داخلی وای فای، دسترسی سریع‌تر به اینترنت را برای 5 سیستم الکتریکی به طور همزمان فراهم کرده و مکانی امن و قابل اطمینان برای ارسال داده‌ها و اطلاعات به‌شمار می‌رود.
 
اگر به ماجراجویی‌های زمستانی در سردترین مناطق جهان علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم برای یک بار هم شده از پالتو زمستانی هوشمند Norrland استفاده کنید. این لباس تمام نیازمندی‌های شما برای یک سفر هیجان انگیز و بدون دغدغه را فراهم کرده و تجربه‌ای هوشمندانه و فناورانه را در ذهن شما ثبت می‌کند.
این سیستم هوشمند علاوه بر گرم کردن بدن در سرمای 30 درجه زیر صفر، نیازمندی‌های فناورانه هر کاربری را در هر سطحی از زمین برآورده می‌کند.
این پالتو از 20 مؤلفه هوشمند همانند داشتن وای فای، پاوربانک و... برخوردار بوده و به طور همزمان می‌تواند 5 سیستم الکتریکی را در بلندترین و مرتفع‌ترین قله‌ها به اینترنت متصل کند. سیستم وای فای این فناوری کدگذاری شده و امن‌ترین و قابل اطمینان‌ترین شبکه برای ارسال داده‌ها و اطلاعات به‌شمار می‌رود.
این لباس دارای پاوربانکی با قدرت 6000 مگاهرتز بوده و با اتصال ورودی تلفن همراه کاربر و هر وسیله الکتریکی را در کمترین زمان ممکن شارژ می‌کند. تنها کافی است سیم پاوربانک را از جیب این لباس بیرون آورده و به تلفن همراه خود متصل کرده و درون جیب خود قرار دهید.
این لباس همچنین دارای یک جی‌پی‌اس بوده و به کمک آن می‌توان مکان کاربر را در هر سطحی از زمین ردیابی کرد. جی پی‌اس این پالتو قابلیت ردیابی تمام وسایل یا تلفن همراه کاربر را داشته و در صورت گم شدن براحتی می‌توان مکان آنها را شناسایی کرد.
این پالتو هوشمند در چهار رنگ سفید، مشکی، آبی و قرمز طراحی شده و مناسب استفاده زنان و مردان است. در حال حاضر پالتو هوشمند Norrland در سایت کیک استارتر با قیمتی برابر 292 دلار امریکا پیش فروش می‌شود.
 

​​