فناوری اطلاعات

برنامه ریزی 2 تا 50 روزه پیام های جی میل

منبع: انتخاب
جی میل امکان برنامه‌ریزی ایمیل‌ها را فراهم کرده است. بنابراین کاربران اندرویدی قادر خواهند بود برای ارسال پیام‌ها برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهند.
 
بسیاری از افراد همیشه آرزو می‌کنند که بتوانند ایمیل خود را در عرض 10 دقیقه بعد، بیست دقیقه بعد یا 10 روز بعد ارسال کنند، اکنون این قابلیت بخوبی روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی در دسترس است. البته بر اساس خبرهای اولیه این ویژگی فعلاً فقط برای اندرویدی‌ها در دسترس خواهد بود.
کاربران می‌توانند با مراجعه به ویژگی‌های برنامه‌ریزی بویژه برنامه‌ریزی متن به طیف وسیعی از گزینه‌ها دسترسی داشته باشند و به ایمیل‌ها از دو دقیقه تا پنجاه سال زمان دهند. البته این به معنای محدودیت شما نیست و می‌توانید دریافت ایمیل‌های برنامه‌ریزی شده را نیز بر اساس سلیقه خود لغو کنید.
نکته مثبت دوم در مورد این ویژگی این است که می‌توانید پیام‌ها را در صورت آفلاین نیز مدیریت کنید. بنابراین حتی اگر گوشی شما آنلاین نباشد هم قادر به مدیریت ایمیل خود هستید. البته این نخستین برنامه جی میل برای مدیریت پیام‌ها به شکل آنلاین و آفلاین نیست و پیش از این و در ماه ژوئیه 2018 نیز نمونه‌هایی از این برنامه به شکل آزمایشی رونمایی شد.
 

​​