تلفن همراه

گوشی تاشو شیائومی نصف قیمت Galaxy Fold است!

منبع: xiaomi shop,
سامسونگ و هوآوی در ماه گذشته گوشی‌های قابل انعطاف خود را رونمایی کردند. هر دوی آنها طراحی‌ای متفاوت دارند اما در داشتن قیمت بالا مشترک‌اند. گوشی Galaxy Fold سامسونگ ۱۹۸۰ دلار قیمت دارد در حالی که قیمت Mate X هوآوی حدود ۲۶۰۰ دلار است. این برچسب قیمت آنها را تبدیل به دستگاهی لوکس می‌کند، اما به لطف شیائومی، شما قادر به خرید یک گوشی هوشمند تاشو با قیمتی کمتر از هزار دلار یعنی ۹۹۹ دلار خواهید بود.
 
 
بر اساس گزارشی از iGyaan، گوشی هوشمند تاشو شیائومی که در حال حاضر به عنوان Mi Fold و Mi Flex شناخته می‌شود، در ایالات متحده ۹۹۹ دلار و در اروپا ۹۹۹ یورو قیمت خواهد داشت. این کمپانی قصد دارد گوشی را در زمانی بین آوریل تا ژوئن راه اندازی کند. این گوشی ابتدا در چین و پس از آن بطور جداگانه در بازارهای جهانی رونمایی خواهد شد.
 
همچنین این گزارش بیان می‌کند که Mi Fold / Flex تقریبا نصف Galaxy Fold قیمت خواهد داشت زیرا شیائومی از نمایشگر OLED ساخته شده توسط Visionox Technology، برای نیاز خود، استفاده خواهد کرد. باید دید که آیا این پانل به اندازه پانل‌های OLED بکار رفته در گلکسی Fold و Mate X خوب خواهد بود یا نه.
 
همانطور که گفتیم مانند Galaxy Fold و Mate X، گوشی Mi Fold / Flex نیز یک پرچمدار خواهد بود و با اسنپدراگون ۸۵۵ SoC و حداکثر ۱۰ گیگابایت رم عرضه خواهد شد. ویدیویی که این گوشی را در حال کار کردن نشان می‌داد به ماه ژانویه برمی‌گردد که می‌توانید آن را در اینجا مشاهده کنید.

​​