تلفن همراه

آماده باش تمام مناطق مخابراتی کشور

 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به وقوع سیلاب های گسترده در بخش های مختلفی از کشور و همچنین احتمال قطعی های موردی به علت وقوع این سیلاب ها اظهار داشت: تمام مناطق مخابراتی سراسر کشور و همچنین بخش های ستادی و فنی در جای جای مناطق سیل زده با تمامی امکانات وهمت خود وبا استفاده از حداکثر ظرفیت  در حال تلاش برای برقراری پایداری  کامل ارتباطات  می باشند.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، صدری افزود: با عنایت به تاکید وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، در تمام نقاط کشور با افزایش کانالهای ارتباطی ، رفع قطعی های موردی  استفاده از سایت های پرتابل به منظور تقویت ارتباطات سیار  و همچنین  رفع اشکالات احتمالی در تلاش به منظور پایداری شبکه ارتباطی ثابت وسیار کشور هستیم.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد : اهمیت اطلاع رسانی وارتباط گسترده در چنین مواقعی به عنوان یکی از زیر شاخه های مهم مدیریت بحران  مطرح است و این مورد نقش مجموعه مخابرات ایران را در برقراری ارتباطات پایدار به منظور  تقویت و تضمین پیام رسانی  به منظور اطمینان از دریافت آخرین اطلاعیه های سازمان هواشناسی کشور، سازمان مدیریت بحران، جمعیت هلال احمر و دیگر سازمان های حمایتی و کمک رسانی را به خوبی نمایان می کند.
 
وی همچنین افزود : با تلاش های شبانه روزی همکاران در مناطق سیل زده در ساعت های گذشته بخش مهمی از ارتباطات مناطق سیل زده به صورت کامل برقرار شده و  در مناطقی که با گستردگی قطعی برق مواجهیم به محض وصل مجددبرق ارتباطات  برقرار خواهد شد. همچنین به منظور برقراری ارتباطات تا وصل مجدد برق استفاده از ژنراتورها  و دیزل های پرتابل در دستور کار قرارگرفته است؛
 
وی همچنین افزود پرسنل و بازنشستگان این شرکت اعلام نموده اند اماده هرگونه همکاری وکمک رسانی جهت رفع نیاز سیل زدگان می باشند.

​​