تلفن همراه

آخرین دستاوردهای هوآوی و بزرگان مخابراتی در نمایشگاه Messe آلمان

Hannover-Messe_2019-300x166.jpg

 

اریکسون، نوکیا و هوآوی از جمله شرکت‌های مخابراتی بودند که در جریان حضور خود در نمایشگاه فناوری Messe در هانوفر آلمان آخرین دستاوردهای خود را در صنعت اینترنت اشیا، خدمات 5G، سرویس‌ةای پرداشز ابری، و نوآوری‌های مرتبط با هوش مصنوعی به نمایش گذاشتند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گردهمایی پج روزه در آلمان یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های جهان در صنعت فناوری است و هزاران بازدیدکننده و فعال حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات را دور هم جمع می‌کند. نمایشگاه سال جاری کنفرانس‌های اصلی خود را به شبکه مخابراتی 5G اختصاص داد و بخش اعظم فضای نمایشگاهی نیز برای ارایه توانایی‌های جدید در این زمینه به کار گرفته شد.

اریکسون، نوکیا و هوآوی در این نمایشگاه سالانه جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستاوردهای خود را در زمینه‌های مختلف خدمات بی‌سیم ارایه دادند و به صورت ویژه بر توسعه شبکه 5G، هوش مصنوعی، و فناوری‌های مرتبط با صنایع بزرگ به نمایش گذاشتند.

در روز افتتاحیه نمایشگاه «آنگلا مرکل» صداعظم آلمان مزیبانی شرکت اریکسون را برعهده داشت و «استفان لافون» نخست وزیر سوئد نیز طی سخنرانی خود توسعه هرچه بیشتر نوآوری‌ها در حوزه مخابرات را خواستار شد.

در این نمایشگاه «کمپوس صنعت 5G اروپا» به عنوان یکی از توسعه‌دهندگان اصلی نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی و ارتباطی نیز چشم‌اندازهای خود را در این زمینه ارایه کرد.

همچنین، «پیتر مِیِر-کالن» مدیر مرکز تحقیق و توسعه اریکسون نیز اظهار داشت که این شرکت برای درک نیازهای صنعت تلاش‌های فراوان کرده است و هم اکنون در مراحل اولیه توسعه استانداردهای ارتباطی و چارچوب همکاری برای به کارگیری خدمات 5G قرار دارد.

در روز افتتاحیه نمایشگاه شرکت اریکسون در مورد همکاری‌های خود را با کمپانی ABB فعال در حوزه اتوماسیون صنعتی نیز صحبت کرد. بر اساس این همکاری‌های جدید کمپانی‌های مذکور اعلام کردند سرعت توسعه خدمات اتوماسیون بی‌سیم را در محیط‌های صنعتی افزایش خواهند داد.

 


​​