اپراتورها

ادامه مجادلات مخابرات ایتالیا با رگولاتوری این کشور

 
 
Luigi_Gubitosi-1.jpg
 
 
به گزارش رویترز، Luigi Gubitosi، مدیرعامل مخابرات ایتالیا از رگولاتوری این کشور درخواست کرد تا بازبینی برنامه‌ریزی‌شده شبکه ثابت خود را به تعویق بیاندازد چرا که این شرکت در حال بررسی تغییراتی در این پیشنهاد است.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، منابعی به رسانه های ایتالیایی گفته‌اند که تاخیر ناشی از مذاکرات مداوم با دارنده شبکه فیبرنوری رقیب بر روی ترکیبی بالقوه از شبکه‌های ثابت دو شرکت است، گروهی که دولت ایتالیا ظاهرا مایل به تشویق آن‌ها برای تحقق این امر است.
 
آینده شبکه ثابت مخابرات ایتالیا منبع سرمایه گذاری های طولانی با سرمایه گذاران و مقامات دولتی بوده‌است، در حالی که این اپراتور در نهایت با محدود کردن تجارت خود در قالب نهادی جدید به نام NetCo در جلسه‌ای در مارس ۲۰۱۸ پس از سال‌ها مشاجره با مقامات موافقت کرده‌است.
 
هنگامی که این اقدام مورد توافق قرار گرفت، ساختار و ساختار مالکیت کسب‌وکار تازه شکل‌گرفته به یکی از حوزه‌های مختلف عدم توافق با سهامداران بر سر کنترل این اپراتور تبدیل شد.
 
Vivendi حامی طرح اصلی است، که تحت نظارت آن ایجاد شده‌است و در آن اپراتور کنترل کامل شرکت را حفظ می‌کند. با این حال، الیوت که اکثریت هیات‌مدیره فعلی مخابرات ایتالیا را نامزد کرده‌است، قبلا گفته بود که از فروش سهام در این واحد حمایت می‌کند. این در حالی است در ژانویه ۲۰۱۹ پیشنهاد اصلی تله Italia ایتالیا را رد کرد که در آن کنترل کامل شرکت را حفظ کرد.

​​