لبه تکنولوژی

کوالکام شهر هوشمند را هدف گرفت!

 
smart city2.jpg
 
Qualcomm یک برنامه جدید را برای اتصال شهرداری‌ها به سیستمی از ارائه کنندگان خدمات شهری هوشمند رونمایی کرد.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، برنامه شتابدهنده شهرهای هوشمندکوالکام شامل فروشندگان سخت‌افزار و نرم‌افزار، تامین کنندگان خدمات ابری؛ همگرا کنندگان سیستم طراحی و تولید و تولید کنندگان راه‌حل‌های نهایی است. فهرستی از بیش از ۴۰ شریک اولیه شامل Verizon، ارو الکترونیک، شبکه‌های Ayla، Cradlepoint، Lime، Quantela و U - BLOX را به طور یکپارچه می‌شود.
 
Sanjeet Pandit، مسئول برنامه شهرهای هوشمند کوالکام، در بیانیه‌ای گفت که هدف "سرعت بخشیدن به توسعه و به‌کارگیری راه‌حل‌های شهرهای هوشمند در سراسر جهان" با ساده‌تر کردن آن برای مقامات شهری و دولتی برای یافتن شرکت‌هایی است که "مهارت اثبات‌شده و راه‌حل‌ها" را ارائه می‌کنند.
 
این حرکت به عنوان بخشی از تمرکز Qualcomm برای کسب درآمد بیشتر از فرصت‌های دربسته و جدید است، که کریستیانو آمون را به عنوان "چالش اعدام کلیدی" و "فرصت" برای سال ۲۰۱۹ در آخرین اجلاس Snapdragon این شرکت اعلام کرد.
 
شرکت Analyst پیش‌بینی می‌کند که هزینه‌های جهانی در فن‌آوری شهر هوشمند در سال ۲۰۱۹ به ۹۵.۸ میلیارد دلار و ۱۵۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ برسد.

​​