تلفن همراه

همکاری آنر با برند Moschino برای ساخت لوکس‌ترین گوشی جهان

 
باشگاه خبرنگاران: اوایل امسال بود که شرکت آنر با برند مد و لباس Moschino شراکت خود را آغاز کرد تا بتواند یک نسخه متفاوت و لوکس از Honor View 20 تولید کند. حالا، این شرکت چینی در نظر دارد گوشی‌های سری Honor 20 خود را معرفی کند و دوباره قصد دارد این همکاری را با مدل لوکس این سری ادامه دهد. مانند مدل قبلی، گوشی هوشمند نسخه Moschino به صورت پیش‌فرض با رابط کاربری Moschino تولید خواهد شد. Honor 20 Moschino بار دیگر با یک کیس طرح مخصوص برند مشهور لباس همراه خواهد بود اما برای این که این شراکت به طور کامل رعایت شود، Honor 20 Moschino دارای یک طراحی اصلاح شده خواهد بود که توسط این برند مد طراحی شده است.
 
در کنار طراحی قاب زیبای گوشی، Moschino همچنین یک کیف گوشی و یک کیف دستی کوچک طراحی کرده است تا بانوان بتوانند آن را به راحتی با خود حمل کنند. به عنوان یک امتیاز بیشتر برای آنر، این نسخه ویژه از گوشی هوشمند Honor 20 به طور قابل ملاحظه‌ای به نمایش در خواهد آمد. برند Moschino با آنر به توافق رسیده است تا این گوشی را در شعبه‌های مختلف خود در سطح جهان در معرض نمایش قرار دهد و آن را در برنامه‌های مختلف امسال خود معرفی کند و بازاریابی آن را انجام دهد.
 
متأسفانه شرکت آنر تأیید نکرده است که Honor 20 Moschino بر اساس Honor 20 تولید خواهد شد یا Honor 20 Pro و همچنین اطلاعاتی درباره نمایشگر و دوربین‌های این گوشی نداده است؛ اگرچه این پیش‌بینی وجود دارد که Honor 20 Moschino مشخصاتی شبیه به Huawei Prsche Design و View 20 Moschino خواهد داشت. در هر صورت باید تا ارائه اخبار بعدی از این گوشی لوکس صبر کرد تا مشخصات، قابلیت‌ها و طراحی آن به طور کامل مشخص شود و دلیل انتخاب آن به عنوان مجلل‌ترین گوشی دنیا را فهمید.

​​