تلفن همراه

همراه اول خرید 80 میلیارد تومانی پیام‌رسان iGap را تکذیب کرد

 
در پی انتشار خبری در برخی کانال‌های فضای مجازی مبنی بر خرید 80 میلیاردی پیام‌رسان آی‌گپ، همراه اول ضمن انتشار اطلاعیه‌ای مطالب ذکر شده در این خبر را نادرست خواند و تکذیب کرد.
 
 
در این اطلاعیه آمده است: شرکت ارتباطات سیار ایران همراه اول، نه تنها هرگز اقدام به خرید شرکت کیان ایرانیان نکرده، بلکه این شرکت در تیرماه سال 97 توسط همراه اول (شرکت سرمایه گذاری نور دنا) و با هدف حمایت از کسب و کار دیجیتال ایرانی تاسیس شد و از ابتدا 50 درصد سهام آن متعلق به همراه اول بوده است.
 
mci logo png .png
 
همراه اول در این اطلاعیه ضمن تاکید بر راهبرد کلان این شرکت برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوین و دیجیتال می افزاید: در سال گذشته همراه اول در حوزه های مختلف دیجیتال اقدام به سرمایه گذاری در چند شرکت ایرانی کرده و همانطور که پیش از این هم بارها توسط مدیر عامل همراه اول اعلام شد، سیاست همراه اول در سرمایه گذاری و حمایت از استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپای دیجیتال؛ از جمله پیام رسان های داخلی به رغم برخی مشکلات و شیطنت ها ادامه خواهد داشت.
 
این اطلاعیه با اشاره به کذب بودن موارد مطرح شده در این خبر حق شرکت را در پیگیری قضایی موضوع محفوظ دانسته و از مردم و رسانه ها خواسته است اخبار سرمایه گذاری در استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا را تنها از طریق درگاه های رسمی اطلاع رسانی اپراتور و اطلاعیه های روابط عمومی همراه اول دنبال کنند.
 
igap.jpg

​​