تلفن همراه

رونمایی بی سر و صدای سامسونگ از دستبند هوشمند Galaxy Fit e

منبع: فارنت
سامسونگ به تازگی از یک دستبند هوشمند جدید با نام Galaxy Fit e رونمایی کرده که شاید بتوان آن را مدل ارزان قیمت Galaxy Fit دانست.
 
دستبند هوشمند Galaxy Fit e قرار است با برچسب قیمتی 40 یورویی راهی بازار شود که 60 یورو کمتر از قیمت تعیین شده برای مدل Galaxy Fit است. البته این کاهش قیمت بی دلیل نبوده، چرا که شاهد حذف برخی قابلبت‎ها از جمله نمایشگر رنگی هستیم.
 
این دستبند سامسونگ با بلوتوث به دستگاه شما متصل شده و یک سنسور ضربان قلب نیز دارد. دستبند هوشمند Galaxy Fit e به‌صورت بی‌سیم شارژ شده و در برابر آب نیز تا عمق 50 متری به مدت 10 دقیقه مقاوم خواهد بود.
باتری به کار رفته در این محصول در حالت فول شارژ می‌تواند کاربر را تا 7 روز همراهی کند. البته این مدت زمان برای استفاده روزمره تا 13 روز هم افزایش پیدا می‌کند. سامسونگ در دستبند هوشمند Galaxy Fit e از نمایشگر 0.74 اینچی OLED تک رنگ استفاده کرده که به طبع قادر به نمایش زمان، تاریخ و برخی اعلان‎های دریافتی از گوشی و رویدادهای از قبل تنظیم شده است.
 
همان‌طور که انتظار داریم، این دستبند هوشمند سامسونگ نیز می‌تواند حالات مختلف کاربر در زمان راه رفتن، دویدن یا خواب را تشخیص داده، اطلاعات فیزیکی بدن مرتبط با این شرایط را تحلیل و ذخیره کرد و درنهایت با اپلیکیشن سلامتی نصب شده بر روی گوشی همگام سازی کند.
 
همان‌طور که گفته شد این دستبند در برابر نفوذ آب مقاوم بوده، با این حال پیشنهاد نمی‌کنیم که از آن در هنگام شنا کردن استفاده کنید. این دستبند در سه رنگ تمام مشکی، زرد قناری و سفید به بازار عرضه خواهد شد.
 

​​