تلفن همراه

اطلاعات گوشی گالکسی نوت 10 باز هم لو رفت

منبع: خبر گزاری فارس
 
در شرایطی که قرار است گوشی های گالکسی نوت 10 پلاس و گالکسی نوت 10 در تاریخ 7 آگوست عرضه شوند، برای دومین بار اطلاعاتی غیررسمی در مورد این گوشی ها در اینترنت منتشر شده است.
 
 
اطلاعات گوشی گالکسی نوت 10 باز هم لو رفت
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از آسین ایج، اپراتور مخابراتی وریزون، تبلیغات پیش فروش گوشی های گالکسی نوت 10 پلاس و گالکسی نوت 10  را به طور تصادفی در معرض دید کاربران علاقمند قرار داده و لذا افراد پیگیر توانسته اند از ویژگی های گوشی گالکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس مطلع شوند.
 
 
 
 
 
مهم ترین نکته ای که با انتشار آگهی های یادشده مشخص شده، این است که هر دو گوشی از فناوری نسل پنجم تلفن همراه پشتیبانی می کنند. این نکته ای بود که هنوز در مورد آن تردید وجود داشت.
 
یکی دیگر از جالب ترین ویژگی های این دو گوشی این است که باز کردن قفل آنها با اسکن سه بعدی صورت صورت می گیرد که مشابه با ویژگی فیس آی دی گوشی های آیفون شرکت اپل است. گوشی های یادشده مجهز به حسگر سه بعدی در جلو و پشت خود نیز هستند.
 
در هر دو گوشی برای بهبود عکس برداری در شب یک حالت اختصاصی در نظر گرفته شده و حسگر اثرانگشت درون صفحه ای نیز بر روی آنها نصب می شود.

​​