فناوری اطلاعات

شیائومی نوت‌بوک‌های Mi Gaming را چه زمانی معرفی می‌کند؟

منبع: آخرین خبر
 
طبق یک تیزر رسمی، مشخص شده که شیائومی نوب‌بوک‌های گیمینگ خود را یک‌شنبه معرفی خواهد کرد اما در این تیزر اشاره‌ای به مشخصات این دستگاه نشده. با این حال نوشته‌ای مبنی بر سیستم خنک کننده بهبود یافته دیده می‌شود و می‌توانیم انتظار یک راه حل پیشرفته خنک سازی برای دستگاه قابل حمل شیائومی داشته باشیم.
 
سرانجام شیائومی آماده عرضه نسخه به‌روز شده نوت بوک‌های Mi Gaming است که شایعات آن چند وقتیست به گوش می‌رسد. با توجه به تیزر جدیدی که این کمپانی منتشر کرده، این دستگاه‌های قابل حمل برای گیمرها طی یک مراسم ویژه که در شهر شانگهای و در تاریخ 13 مرداد برگزار می‌شود، رونمایی خواهند شد.
 
تیزر اشاره شده البته به زبان چینی بوده اما ترجمه آن نشان می‌دهد شیائومی یک سیستم خنک کننده بهبود یافته یا چیزی شبیه به آن را برای ماشین‌های Mi Gaming جدید تبلیغ کرده است. با اینکه چنین چیزی می‌تواند معانی زیادی داشته باشد اما می‌توانیم تصور کنیم که با یک راه حل پیشرفته خنک سازی برای این مدل‌ها طرف هستیم. احتمالا نیز شاهد یک نمونه با نوعی خنک کننده مایع یا با لوله‌های ناقل حرارت بیشتر خواهیم بود.
 
با توجه به لیک‌های اخیر نوت‌بوک‌های Mi Gaming شیائومی از پردازنده‌های اینتل بهره خواهند برد و احتمالا شاهد مدل Core i7 9750H هستیم. همچنین در بخش گرافیکی نیز گزینه‌های RTX 2060 و GTX 1660 Ti در دسترس بوده و در آخر نمایشگری با نرخ نوسازی تا 144 هرتز تکمیل کننده اطلاعات ناقص فعلی هستند. با تمام این اوصاف باید منتظر بمانیم تا شیائومی از این ماشین‌ها در مراسم رسمی رونمایی کند. از آن مهم‌تر امیدواریم این شرکت بتواند در اکثر بازارها این مدل‌ها را به موقع و به تعداد کافی عرضه کند.

​​