تلفن همراه

صرفه جویی ۲۶۰ درصدی در هزینه های اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶

منبع: شرکت مخابرات ایران
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل علاوه بر کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد برای سومین بار متوالی، ۲۶۰ درصد کاهش هزینه در سال ۹۷ نسبت به سال۹۶ داشته است.
 
Capture.PNG
 
 مهندس سیدمجید صدری در صفحه شخصی خود در شبکه توییتر با اشاره به این مطلب آورده است: پیرو گزارش دیروز درباره مدیریت هزینه در شرکت مخابرات ایران، باعث بسی خرسندی است که اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل نیز ۲۶۰ درصد کاهش هزینه در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ به جهت توسعه همگانی و خدمت بهتر به پرسنل و بازنشستگان داشته است. 
 
وی یادآور شد: در پی ابلاغ سند اهداف راهبردی و شاخص‌های کارت‌های امتیازی متوازن و بر اساس نقشه اهداف وظیفه‌ای و همچنین پایش ۶ ماهه حوزه های ستادی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل برای بار سوم به صورت متوالی، موفق به کسب رتبه نخست در ارزیابی ها شد.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین در توییت پیشین خود تاکید کرده است: هزینه دفتر مدیرعامل در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ بیش از ۴۰٪ در راستای مدیریت هزینه کاهش داشته است. 
 
مهندس صدری ضمن اعلام مطلب فوق بیان کرد: این صرفه جویی ارزشمند به همراه افزایش بازدهی فعالیت ها، جهت توسعه همگانی و خدمت بهتر به کارکنان و بازنشستگان شرکت انجام شده است.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه صرفه جویی وکاهش هزینه ها در دیگر ارکان مدیریتی شرکت نیز باید فراگیر شود، افزود: بهینه محور بودن فعالیت ها و جلوگیری از هزینه های مضاعف و غیرضروری، منجر به افزایش خروجی در بخش های مختلف است.
 
گفتنی ست، طی بازدیدی که مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل به مناسبت روز خبرنگار داشت، ضمن تبریک فرارسیدن این مناسبت، از عملکرد مطلوب این اداره کل در بخش های مختلف، قدردانی کرد.

​​