رسانه‌های اجتماعی

یوتیوب مدیرانی برای همکاری با تولیدکنندگان محتوای سیاسی استخدام می کند

منبع: خبرگزاری فارس
یوتیوب برای همکاری با آن دسته از کاربرانی که محتوای سیاسی تولید می‌کنند، مدیرانی استخدام می کند تا از اتهام های واردشده به خود در این زمینه بکاهد.
 
 
یوتیوب مدیرانی برای همکاری با تولیدکنندگان محتوای سیاسی استخدام می کند
 
 به نقل از ورج، یوتیوب برای همکاری با آن دسته از کاربرانی که محتوای سیاسی تولید می کنند، مدیرانی استخدام می کند تا از اتهام های واردشده به خود در این زمینه بکاهد.
 
این مدیران جدید به خصوص با آن دسته از افرادی همکاری می کنند که محتوای سیاسی در حمایت از جمهوری خواهان و محافظه کاران تولید می کنند.
 
 
یوتیوب که زیرمجموعه گوگل است، از مدتی قبل به سانسور محتوای سیاسی حامی حزب جمهوری خواه متهم شده و حالا قصد دارد با اجرای این ابتکار عمل اتهامات را بر علیه خود کاهش دهد.
 
یوتیوب قصد دارد محتوای تند و مخرب راست گرایان را از این شبکه اجتماعی ویدئویی پاک کند، اما جمهوری خواهان این اقدام یوتیوب را توطئه ای بر علیه خود می دانند و می گویند این سایت عملا بر علیه جمهوری خواهان عمل می کند. یوتیوب این اتهامات را رد کرده است.
 
قرار است مدیران جدید یوتیوب توصیه هایی را به افراد علاقمند به تهیه ویدئوهای راست گرایانه ارائه کنند تا آنها در زمان تهیه ویدئوهای خود اصول وقوانین یوتیوب را رعایت کنند و بدین وسیله از حذف ویدئوهای خود جلوگیری کنند. هنوز مشخص نیست یوتیوب قصد دارد بدین منظور چند نفر را به خدمت بگیرد.

​​