تلفن همراه

گوگل مپس در اندروید اوتو به روزرسانی شد

منبع: انتخاب
 
گوگل مپس در اندروید اوتو به روزرسانی شد و گزینه هایی جدید دریافت کرد. این تغییرات برای افرادی که در رانندگی از اندروید اوتو استفاده می کنند بسیار کاربردی خواهد بود.
 
به طور کلی تعمیرات اساسی اندروید اوتو شامل دریافت چند گزینه جدید مفید ، از جمله گزینه ای برای مسیرهای جایگزین است که به نظر می رسد مردم از دریافت آن بسیار هیجان زده هستند.
 
پیش از این فقط دکمه تنظیمات در سمت چپ پایین صفحه وجود داشت و به جز آن چیز دیگری وجود نداشت ، اما اکنون چهار دکمه دیگر نیز به این سرویس افزوده شده است. گزینه ای که احتمالا کاربران بسیاری را خوشحال می کند، مرتبط با یافتن مسیرهای جایگزین است. با توجه به اینکه افراد اغلب به دسترسی سریع به یک مسیر جدید نیاز دارند این گزینه بسیار مفید است به ویژه که به راحتی می توانند با کمک گزینه جستجو، گزینه مقصد، و منوی سه نقطه ای مسیرهای جدید را دریافت کنند.
 
به نظر می رسد که این نسخه به طور کلی مورد استقبال خوبی قرار گرفته است ، اگرچه برخی از کاربران می گویند باز کردن و بارگیری نسخه جدید برای آنان با مشکلاتی همراه بوده است. اما درنهایت این یک به روزرسانی مناسب و مفید برای بسیاری از افراد محسوب می شود.

​​