تلفن همراه

مراسم سوگواری سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در شرکت مخابرات ایران برگزار شد

منبع: شرکت مخابرات ایران
همزمان بافرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، کارکنان شرکت مخابرات ایران به همراه مدیران این شرکت، امروز، یکشنبه، ۱۷ شهریور ماه ۱۳۹۸ به عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران وفادارش پرداختند.
 
145.PNG
 
 همزمان با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی ، با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی و همسویی با سوگواران امام حسین(ع) ، کارکنان شرکت مخابرات ایران، به همراه مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران شرکت، امروز یکشنبه، ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۸ ، در آیین سوگواری سیّد و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع) و یاران وفادارش ، در ساختمان شهید غفاریان شرکت کردند.
 
 
کارکنان شرکت مخابرات ایران ، در قالب دسته باشکوه عزاداری با انجام سینه زنی از مقابل ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان حرکت و به عزاداری پرداختند.
 
 گفتنی ست، این مراسم معنوی ، با مشارکت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل، دفتر مدیرعامل، حوزه مقاومت بسیج و دفتر حراست مرکزی شرکت مخابرات ایران و با همراهی دوستداران اهل بیت علیهم السلام ، ارادتمندان آن حضرت و کارکنان شرکت مخابرات ایران، هر ساله در دهۀ اول محرم برگزار می شود.
 
آنان که ، پس از حسین (ع) مانده اند ، همچون زینب (س) ، فرهنگِ حسینی و عاشورایی را باید ترویج کنند ؛ چرا که ، عاشورا ، نمادی از یگانگی و یکپارچگی برای همۀ مسلمانان جهان است و از این رهگذر، انسجام و یکپارچگی شیعیان که در محرم، عاشورا و اربعین، به شکل جمعیت های سوگوار تبلور می یابد، جلوه ای جهانی دارد.
 

​​