فناوری اطلاعات

استقبال از ارسال مجدد کارت‌های سوخت

منبع: خبرگزاری فارس
مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست گفت: مالکان کارت های سوختی که کارت آنها وارد باجه معطله شده است، می توانند برای دریافت کارت در نشانی موردنظر، درخواست توزیع مجدد بدهند.
 
 
 به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محسن وطن پرست مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست، ایجاد گزینه ارسال مجدد در سامانه رهگیری کارت سوخت سایت شرکت ملی پست را یادآور شد و افزود: متقاضیانی که کارت سوخت آنها وارد باجه معطله شده است می توانند با انتخاب گزینه یادشده، نسبت درخواست ارسال مجدد کارت خود اقدام کنند.
 
به گفته وی، تاکنون درخواست ارسال مجدد تعدادی از کارت های سوخت جامانده در باجه های معطله دریافت شده که بخشی از آنها به دلیل تکمیل فرایند درخواست، وارد چرخه ارسال شده است.
 
وی در خصوص مراحل درخواست مجدد توزیع کارت سوخت گفت: متقاضی پس از وارد کردن کدرهگیری ۲۰ رقمی ( دریافت شده از سامانه epolice.ir ) در سامانه https://newtracking.post.ir  و مطلع شدن از اینکه کارت سوخت وارد باجه معطله شده است، می تواند روی گزینه « در صورتیکه مایل هستید تا مرسوله مجددا برای شما ارسال گردد »کلیک کرده و در این بخش اطلاعات لازم را تکمیل کند تا در اولین فرصت درخواست وی بررسی و نسبت به ارسال مجدد آن اقدام شود.
 
مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس افزود: ارسال مجدد کارت های سوخت جامانده به صورت پست پیشتاز انجام می شود.
 
شماری از کارت های سوخت به دلیل حضور نداشتن مالک در آدرس ثبت شده، نقل مکان مالک، شناخته نشدن نشانی و خودداری از تحویل در نشانی اعلام شده، وارد باجه معطله دفاتر پستی می شود.

​​