رگولاتوری

انتصاب در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی

منبع: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
 
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در احکام جداگانه‌ای عبدالرحیم حبیب‌زاده را به عنوان مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و کنترل برنامه‌ها، سیدمحمد امامی را به عنوان مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات و پیمان قره‌داغی را به عنوان مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری منصوب کرد.
 حسین فلاح جوشقانی رئیس این سازمان در جلسه معارفه و تودیع مدیران قبلی و فعلی گفت: هر سه حوزه حفاظت از حقوق مصرف‌کننده، دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و کنترل برنامه‌ها، نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات اهمیت ویژه‌ای در رگولاتوری دارد. بر همین اساس انتصاب مدیران در این حوزه‌ها پس از بررسی براساس شایستگی، دانش فنی، تجربه و دلسوزی انجام شده است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بعنوان رگولاتور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات موظف هستیم از یکسو سرویس با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مردم ارائه کنیم، از سوی دیگر در شرایط اقتصادی فعلی حامی اپراتورها باشیم و همچنین حقوق دولت را در فضای ICT کشور استیفا کنیم، مدیریت و پیشبرد این سه هدف در کنار هم نیازمند دقت، تلاش مستمر و تعهد و دلسوزی است که امیدواریم با حضور و همکاری مدیران جدید در این جایگاهها بتوانیم به بهترین شکل این اهداف را محقق کنیم.

​​