رگولاتوری

«ستار هاشمی» معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات شد

منبع: ایرنا
 
 اواخر خرداد امسال، محمدجواد آذری جهرمی طی حکمی دکتر «سید ستار هاشمی» را به سرپرستی معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات منصوب کرد، حکم معاونت هاشمی اکنون به امضای وزیر ارتباطات رسید و ابلاغ شد.
 
نزدیک به سه ماه قبل در پی استعفای نصرالله جهانگرد از معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات با صدور حکمی، سید ستار هاشمی را به عنوان سرپرست معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات منصوب کرد و دیشب حکم معاونت وی امضا شد.
 
هاشمی متولد ۱۳۵۵ در شهر یاسوج، استادیار دانشگاه شیراز است و از سال ۹۳ به‌عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس و از سال ۹۵ به عنوان معاون فناوری شرکت ارتباطات زیرساخت مشغول به فعالیت بوده است.
 
در حکم انتصاب معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات آمده است:
 
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، به موجب این حکم جناب عالی را به سمت «معاون فناوری و نوآوری» منصوب می‌نمایم. ضروری است با عنایت به شرایط کشور، جهت تحقق برنامه‌های دولت دوازدهم تقدیمی به مجلس شروای اسلامی و قانون برنامه ششم توسعه کشور و رعایت اسناد بالادستی به ویژه سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه کشور، اقتصاد مقاومتی و مصوبات شورای عالی فضای مجازی، علاوه بر پیشبرد امور جاری، با اتخاذ رویکرد استراتژیک و در نظر گرفتن تغییرات ساختاری، اهم انتظارات را برآورده نمایید.

​​