فناوری اطلاعات

تلاش تیم مدیریتی برای کسب رتبه نخست ارزیابی وزارت ارتباطات

منبع: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات
 
رئیس پژوهشگاه ICT در مراسم معارفه مدیران جدید پژوهشگاه از تلاش بی وقفه مجموعه مدیریت به منظور کسب رتبه نخست ارزیابی در وزارت ارتباطات خبر داد.
مراسم معارفه سه تن از مدیران پژوهشگاه ICT امروز (شنبه ۱۳ مهرماه) در محل این پژوهشگاه برگزار شد.
 
وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم ضمن عرض خیرمقدم و آرزوی توفیق برای مدیران این پژوهشگاه، گفت: پژوهشگاه ICT در حال حاضر، دوران گذار خود را سپری می کند و حرکت به سمت فعالیت های جدی را به منظور دستیابی به نتایج ملموس تر، در پیش گرفته است.
 
وی از قولی که به آذری جهرمی داده است، خبر داد و گفت: ما به وزیر محترم ارتباطات قول دادیم تا پژوهشگاه ICT، سال آینده رتبه نخست را در ارزیابی داشته باشد و در این راستا نکات مورد تاکید ایشان از جمله توجه به بیت المال، رعایت حق الناس، توسعه خدمات پژوهشی و حذف تعارفات اداری و مدیریتی، دنبال خواهد شد.
 
یزدانیان با بیان اینکه مدیریت پژوهشگاه، یک مدیریت شیک نیست، گفت: پژوهشگاه اکنون در مرحله گذار که از نمره صفر تا ۱۹ است، قرار دارد و تمرکز ما در این مرحله، کار و تلاش بی وقفه خواهد بود تا در نهایت بتوانیم آن را به مدیریت شیک که بین نمره ۱۹ تا ۲۰ است، تبدیل کنیم.
 
وی در ادامه این مراسم از زحمات بی شائبه جناب آقایان سید اسماعیل میرزاد مدیر پیشین دفتر ریاست و روابط عمومی و مجتبی ذنوبی مدیر پیشین دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و سرکار خانم زهرا کلاتهایی مشاور پیشین رئیس پژوهشگاه در امور اجرایی قدردانی به عمل آورد.
 
رئیس پژوهشگاه همچنین، محمدرضا فرنقی زاد را به سمت مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی، سید اسماعیل میرزاد را به سمت مدیر دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و مهدی نساجیان مقدم را به عنوان مشاور رئیس پژوهشگاه در امور اجرایی منصوب کرد و خواستار توفیق روز افزون برای آنها شد.

​​