فناوری اطلاعات

گذرنامه‌ها شبانه هم توزیع می‌شوند

منبع: ایرنا
 
 معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست، از آمادگی این شرکت برای توزیع شبانه گذرنامه‌ها خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام اربعین، تقاضا برای صدور گذرنامه افزایش پیدا می‌کند و نوبت‌های کاری ۲۴ ساعته برنامه‌ریزی شده است تا به محض دریافت گذرنامه، بتوانیم آن را ارسال کنیم.
 
وی با بیان اینکه از ۱۳ مهر به بعد علاوه بر توزیع گذرنامه‌ها در باجه‌های اصلی پستی در طول روز، از ساعت ۲۰ تا ۲۲ امکان تحویل گذرنامه برای کسانی که عجله دارند نیز در باجه‌های پستی فراهم شده است، گفت: این اقدام در روزهای تعطیل هم انجام خواهد شد.
 
معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست افزود: البته ۴۸ ساعت پس از ارسال پیامک صدور گذرنامه به زائران، این گذرنامه‌ها به نشانی زائران پست خواهد شد و تا جایی که ممکن است زائران برای دریافت گذرنامه به باجه‌های پستی مراجعه نکنند.
 
غضنفری ادامه داد: امسال پلیس برای زائرانی که قصد زیارت عتبات عالیات را دارند و گذرنامه‌های آن‌ها در زمان سفرشان آماده نمی‌شود، برگه‌ای به نام تذکره تحویل می‌دهد که توزیع این تذکره‌ها نیز به عهده ماست و قطعا پس از پایان سفر، گذرنامه این افراد به نشانی شان پست خواهد شد.
 
وی همچنین اظهار داشت: برای شهر تهران مراجعه کنندگان می‌توانند به نزدیک‌ترین باجه پستی محل سکونتشان مراجعه کنند که در همین خصوص باجه سعدی بازار، چهارراه لشکر، شهرک قدس، مفتح، میدان رسالت، نبرد جنوبی، شهرری و باجه پل صدر آماده توزیع است و در سایر استان‌ها نیز واحد اصلی هر استان کار توزیع گذرنامه‌ها را به عهده دارد.
 
 
 
 

​​