رسانه‌های اجتماعی

دعوت آذری جهرمی از حمیده زرآبادی برای مناظره در لایو اینستاگرام: بیایید درباره تهمت‌هایی که زدید، صحبت کنیم

منبع: ایرنا
 
روز گذشته حمیده زرآبادی نماینده مجلس در نشست خبری تهمت‌هایی را متوجه وزیر ارتباطات کرد و گفت او اگر پاسخی به این مسائل داشت در این نشست حضور پیدا می‌کرد. آذری جهرمی در توییتر خود اعلام کرد که امشب از او دعوت می‌کند تا در لایو اینستاگرام حضور پیدا کرده و درباره تهمت ها صحبت کنند.
 
پیگیری هایی که در خصوص ماجرای کلاهبرداری های شرکت های ارزش افزوده توسط وزیر ارتباطات انجام شده است، تهمت ها و ادعاهایی را متوجه او و خانواده ساخته است. آذری جهرمی در توییتر خود از حمیده زرآبادی نماینده مجالس دعوت کرد تا در این مناظره که با حضور تعدادی مهمان برگزار می‌شود، حضور پیدا کند.
 
آذری جهرمی در توییتر خود نوشت: ساعت ۸ یک لایو جذاب در اینستاگرام خواهیم داشت، چند مهمان خاص و ویژه هم حضور پیدا می‌کنند. حسابی جنجالی خواهد بود! حتما ببینید! منتظرتون هستم. ‌
 
او اضافه کرد: از خانم زرآبادی هم دعوت می‌کنم در لایو شرکت کنند و درباره‌ تهمت‌هایی که فرمودند کمی صحبت کنیم! مگر نمی‌گویند ادعاهاشون درسته؟
 
پیش از این پژمانفر نماینده مشهد اعلام کرده بود: چرا آذری جهرمی از طریق اینستاگرام جهت گفتگوی زنده و پرسش و پاسخ با کاربران استفاده می‌کند، این امر مشروعیت بخشیدن به این شبکه اجتماعی و خلاف رویه قانونی کشور است.

​​