تلفن همراه

برای پیگیری حق‌الناس از وزیر ارتباطات تشکر می‌کنم

منبع: ایرنا
 رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از وزیر ارتباطات بابت پیگیری حق الناس تشکر کرد و خطاب به نمایندگان گفت: وکلای ملت باید در این طریق ثواب به جد گام بردارند تا حاشیه امنی برای متجاوزین به حقوق مردم به وجود نیاید.
 
محمدجواد آذری جهرمی مدتی قبل درباره کلاهبرداری‌هایی که از طریق ارائه خدمات ارزش افزوده انجام می‌شود به مردم هشدار داد. او وعده داد این تخلف را پیگیری می‌کند تا مردم بدانند هر کدام از شرکت‌های ارزش افزوده چه میزان از حساب آن‌ها بدون این که اطلاع داشته باشند و به صورت ناخواسته کسر کرده‌اند.
 
چند روز قبل این اتفاق رخ داد و مردم با شماره‌گیری کد #۶*۸۰۰* با رقم دقیق پول‌هایی مواجه شدند که طی سه سال گذشته از آن‌ها کسر شده بود. این ارقام از پول‌های اندک شروع شد و به رقم ۱۲ میلیون تومان نیز رسید. مبارزه با وس پیامدهایی مثبت و منفی زیادی داشت.
 
در همین راستا رییس کمیسیون اصل نود و نماینده مردم قزوین در مجلس، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در پیگیری که از وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات داشتم مشخص شد تاکنون بیش از ۱۵ هزار نفر از مردم قزوین از خدمات ارزش افزوده شکایت کرده‌اند.
 
داود محمدی افزود: از وزیر ارتباطات تشکر می‌کنم که نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کرده‌اند. از دستگاه قضایی نیز خواسته‌ام تا قاطعانه با کسانی که این‌گونه دست در جیب مردم کرده‌اند برخورد کند.
 
او اشاره کرد: با توجه به اینکه این موضوع از مصادیق بارز حق الناس و حقوق عمومی است وکلای ملت باید در این طریق ثواب به جد گام بردارند تا حاشیه امنی برای متجاوزین به حقوق مردم به وجود نیاید.
 
گفتنی است بیش از این سیده حمیده زرآبادی نماینده مجلس هم زمان با پیگیری تخلفات خدمات ارزش افزوده توسط وزیر ارتباطات ادعاهایی را متوجه وزیر ارتباطات ساخت که آذری جهرمی از طریق لایو اینستاگرامی شب گذشته، به آن‌ها پاسخ داد.

​​