باندپهن

سخنگوی دولت: از امروز یا فردا مشکل اینترنت برخی استان‌ها حل خواهد شد

منبع: ایسنا
 
نشست خبری سخنگوی دولت با حضور مسئولان مرتبط با اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین برگزار شد.
 
 
علی ربیعی، سخنگوی دولت دقایقی پیش و در یک نشست خبری با خبرنگاران گفت: در مورد اینترنت وقتی اعتراضاتی صورت میگیره و سنگ در اتوبان خالی شد و از شبکه استفاده کردند و‌ شورای امنیت ملی کشور ابلاغ زده است.
 
ربیعی گفت: منتهی دولت تلاش زیادی روی شبکه داخلی کرده که زندگی مردم مشکلی نخوره و نظام بانکی مشکلی ندارد
 
سخنگوی دولت تاکید کرد: تاکسی‌های اینترنتی هم مشکلی ندارند و از امروز یا فردا، برخی استان ها مشکل اینترنت‌شان حل خواهد شد.
 
سخنگوی دولت در ارتباط با قطع شدن اینترنت گفت: وقتی اعتراض ها ایجاد شد اینترنت بود اما  وقتی سنگ در خیابان ها خالی می شد و از طریق اینترنت اطلاع رسانی می‌کردند  شورای امنیت کشور تصمیم به قطع اینترنت گرفت. بانک ها و امثال آن از طریق فعال شدن اینترنت ملی  مشکلی ندارند.
 
وی ادعا کرد: تا یکی دو روز آینده ان شاءالله اینترنت برخی استان‌ها که مشکل امنیتی در آن وجود ندارد، وصل خواهد شد.
 
شهرداری تهران: در را باز کردیم مسافرکش های شخصی در تاکسیهای اینترنتی ثبت نام کنند و سهمیه بنزین دریافت کنند
 
در این جلسه پورسید آقایی، معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که اگر جایی احساس کنیم سهمیه خودروها کم است وزارت کشور آمادگی افزایش را دارد.
 
به گزارش ایسنا، وی گفت: در مورد حمل و نقل بررسی های خوبی انجام شده است. با آمادگی در این حوزه این طرح انجام شد. برای تاکسی ها، وانت بارها، تاکسی های اینترنتی و سایر وسایل حمل و نقل سهمیه ها در نظر گرفته شده است. مترو و اتوبوس مثل گذشته فعال است، مترو سرویس مناسب و استانداردی می دهد.
وی ادامه داد: اگر جایی احساس کنیم سهمیه کم است وزارت کشور آمادگی دارد آن را افزایش بدهد. خودرو های دوگانه سوز از جمله مواردی بود که سهمیه آنان روز شنبه از ۲۰۰ لیتر به ۲۵۰ لیتر افزایش پیدا کرد.
 
پورسید  آقایی گفت: سهمیه ها فعلا در نظر گرفته شده است. امکان افزایش نیز هست. تنها جایی که برایش سهمیه در نظر گرفته نشده است تاکسی های شخصی است که چون ساماندهی ندارد کاری نتوانستیم بکنیم. تاکسی‌های اینترنتی هم سهمیه دارند. در را باز کردیم کسانی که مسافرکشی شخصی می‌کنند در این شرکت های اینترنتی ثبت نام کنند. هم موضوع جا به جایی مسافر ساماندهی می شود و هم آن ها سهمیه می گیرند
 
 
 
...این خبر در حال تکمیل است

​​