تلفن همراه

فراخوان دعوت به همکاری شرکت های ارزش‌افزوده تلفن ثابت با شرکت مخابرات ایران

منبع: شرکت مخابرات ایران
با هدف کارآمد سازی شبکه ارتباطی و یکپارچه‌سازی ارائه خدمات، تمام سرویس‌های ارزش افزوده توسط شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه و اقماری شرکت مخابرات ایران است، ارائه می‌شود.
 
این شرکت در مدیریت یکپارچه سرویس‌های ارزش‌افزوده، بهبود محصولات کنونی، تحقیق و توسعه محصول، خلق محصول جدید و مدیریت استارتاپ‌ها ایفای نقش می کند و مشتریان می توانند به منظور ثبت درخواست های همکاری  و انعقاد قرارداد با شرکت، به آدرس www.karashob.com مراجعه و یا از ایمیل Karashab@tci.ir  و صفحه اینستاگرام شرکت به نشانیhttps://www.instagram.com/karashab/استفاده کنند.
 
تجمیع تمامی سرویس‌های ارزش‌افزوده بر یک بستر مخابراتی ، رشد روزافزون سرویس‌های ارزش‌افزوده،ایجاد نوآوری به همراه ارائه مناسب‌ترین قیمت و ایجاد مزیت رقابتی در بازار ارتباطات کشور را به عنوان سرفصل های فعالیت‌های خود تعریف کرده و آماده عقد قرارداد با کلیه فعالان بازار اقتصاد دیجیتال  به منظورتحقق رضایتمندی مشتریان و دستیابی به برند اول بازار خدمات ارزش افزوده در سراسر کشور است.
 
شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب به عنوان مجری طرح توسعه خدمات ارزش افزوده بر بستر شبکه تلفنی و دیتایثابت شرکت مخابرات ایران آماده عقد قرارداد همکاری در حوزه خدمات ارزش افزوده از قبیل :
 
۱- مشارکت در تأمین و ارائه خدمات ارزش افزوده (IVR)
 
۲- خرید ترافیک محتوای دیجیتال
 
۳- ارائه سرویس های ارزش افزوده در حوزه دیتا و
اپلیکیشن ها
 
۴- پیامک صوتی و متنی و ....
 
 
است.

​​