فناوری اطلاعات

شیائومی هیتر پایه‌ای اینترنتی YUNMI PRO را عرضه کرد

منبع: شیائومی شاپ
 
چندی پیش شیائومی هیتر پایه‌‌ای میجیا را با قیمت ۵۹۹ یوان (۸۵ دلار) عرضه کرد. از طرف دیگر، یکی از شرکت‌های زنجیره زیست محیطی شیائومی، Yunmi، محصولی مشابه به نام هیتر اینترنتی بیس بورد Pro با ۴۹۹ یوان (۷۱ دلار) قیمت عرضه کرد؛ این محصول ۱۰۰ یوان ارزان‌تر از هیتر میجیا است.
 
این دستگاه از دو روش انتقال حرارت استفاده می‌کند: تابش گرما و همرفت طبیعی. هوای سرد از طریق این بخاری مکیده شده و پس از گرم شدن توسط دستگاه، از محل خروجی هوا پخش شده به طوریکه کل خانه به طور مساوی و بدون خشک شدن، گرم می‌شود.
 
ویژگی‌های گرم‌کننده پایه‌ای Yunmi Pro
 
اندازه کوچک و عدم نیاز به نصب این هیتر، آن را برای گرم کردن اتاق‌ها و محل‌های مختلف ایده آل می‌کند. گرم‌کننده پایه‌ای اینترنتی Yunmi Pro با ۱۳۶ قطعه عنصر گرمایشی آلیاژ آلومینیومی همراه شده است، بنابراین در ۵ ثانیه گرمایشی سریع را تأمین می‌سازد. این شرکت، ساختار خروجی هوا را بطور یکپارچه‌ای شکل داده که ضخامت آن ۱٫۵ میلی‌متر می‌باشد و مقاومت در برابر درجه حرارت بالایی دارد. بنابراین حتی پس از استفاده طولانی مدت از آن، تغییر شکل نمی‌دهد. این هیتر، مدت طولانی‌تری را به شما خدمت می‌کند و از دوام بیشتری برخوردار است.
 
 
هیتر پایه‌ای اینترنتی Yunmi Pro را می‌توان آزادانه در محدوده دمای وسیعی از ۵-۳۵ درجه سانتیگراد، با دقت دمایی ۱± درجه سانتیگراد، تنظیم کرد تا نیازهای مختلف گرمایشی را برطرف سازد. همچنین از یک الگوریتم هوشمند دمای ثابت پشتیبانی می‌کند که به طور خودکار مطابق با دمای تنظیم شده و دمای محیط، قدرت گرمایش مطلوب را هماهنگ می‌سازد. بنابراین دمای داخل خانه نسبتاً ثابت باقی می‌ماند و به اثر صرفه جویی در مصرف انرژی دست می‌یابد.
 
می‌دانیم که در زمستان، خشک کردن لباس‌ها برای مردم مشکل بزرگی است. هیتر پایه‌ای Yunmi دارای یک قفسه خشک کن است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا سریع لباس‌های مرطوب را خشک کنند. همچنین دارای طراحی ساختاری ضد آب است و سطح ضد آب بودن آن تا IPX4 می‌رسد.
 
علاوه بر این، هیتر Yunmi Pro از کنترل صدا پشتیبانی می‌کند. بنابراین می‌توانید از دستورات صوتی برای تنظیم حالت گرمایشی آن استفاده کنید.

​​