تلفن همراه

سامسونگ: یک میلیون گلکسی فولد فروخته شد

منبع: خبرگزاری فارس
طبق اعلام شرکت سامسونگ، گلکسی فولد یک دستگاه تلفن همراه نوآورانه با صفحه خمیده، اکنون بیش از یک میلیون دستگاه در سراسر جهان به فروش رسانده است.
 
 
 به نقل از دیلی‌میل، شرکت سامسونگ در تازه‌ترین بیانیه خود اعلام کرده: بیش از یک میلیون دستگاه گلکسی فولد فروخته شده و این رقم باوجود مشکلات بسیار در این گوشی هوشمند و بدقولی‌های فراوان حاصل شده است. 
 
گلکسی فولد که جزء نوآوری‌های سامسونگ در طراحی تلفن همراه محسوب می‌شود قرار بود در اوایل فروردین ماه عرضه شود که به دلیل آسیب صفحه نمایش با چندین ماه تأخیر مواجه شد. 
 
سامسونگ تنها چند روز پیش از آغاز فروش گلکسی فولد اعلام کرد عرضه‌ گوشی تاشدنی ۲ هزار دلاری خود را به‌ تعویق می‌اندازد.
 
وان اوه هیون، مدیرعامل سامسونگ  اواخر خردادماه اعلام کرد: گوشی گلکسی فولد این شرکت پس از چندین ماه تأخیر و بدقولی بالأخره آماده عرضه بازار است.                                                                                     
 
براساس آمارهای موجود، از ماه سپتامبر تا کنون بیش از یک میلیون دستگاه گلکسی فولد در سراسر جهان به فروش رفته و این گوشی دو هزار دلاری مخاطبان خاص خود را جذب کرده است.
 
کارشناسان فناوری می‌گویند: گرچه ممکن است ۱ میلیون دستگاه در مقایسه با سایر تولید کنندگان تلفن بزرگ افت بزرگی      باشد؛ آیفون ۱۱ از زمان عرضه در ماه اکتبر ۱۲ میلیون دستگاه فروخته؛ اما با توجه به مشکلات متعدد برای گلکسی فولد و قیمت بالای آن، این رقم از فروش بسیار حائز اهمیت است.
 

​​