فناوری اطلاعات

توانیتو مسابقه ویلچررانی برگزار می‌کند

منبع: پیوست
توانیتو مسابقه ویلچررانی را با عنوان «توانیران» برگزار می‌کند. این رویداد به‌گونه‌ای طراحی شده که شرکت‌کننده‌های آن برای لحظاتی بتوانند خود را در شرایط یک فرد معلول قرار دهند.
 
به گزارش روابط عمومی اسنپ، وحید رجبلو که این روزها به چهره شاخص جامعه معلولان تبدیل شده و به او لقب استیون هاوکینگ ایران را داده‌اند از برگزاری یک رویداد ویلچررانی خبر می‌دهد.
 
رجبلو، مدیرعامل استارتاپ توانیتو، درباره انگیزه طراحی این رویداد گفت: «هدف ما از برگزاری این مسابقه ویلچرانی بین افراد بدون معلولیت و دارای معلولیت این است که فرهنگ سالم‌سالاری را به چالش بکشیم. در این مسابقه هفت‌تیم پنج‌نفره به نام‌های خبریتو (از خبرنگاران بنام)، پهلوانیتو (از مدیران استارتاپ‌ها)، اکسیژنیتو (از چهره‌های ورزشی)، توانیتو (از اعضای توانیتو)، اسنپیتو (از مدیران جوان اسنپ)، فودیتو (از مدیران اسنپ‌فود)، تریپیتو (از مدیران اسنپ‌تریپ) با حضور یک فرد معلول در هر تیم به رقابت می‌پردازند».
 
در این رویداد، افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی در کنار افراد بدون معلولیت که از بین خبرنگاران نام‌آشنا و چهره‌های سرشناس استارتاپی انتخاب شده‌اند در یک رقابت چندوجهی شرکت خواهند کرد تا تجربه‌ای کوتاه از برداشتن مرز بین جهان معلولان و افراد سالم را به نمایش بگذارند. رویداد «توانیران» با شعار «با چرخش چرخ ویلچر من جهان به گردش درمی‌آید» ۲۸ آذر در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار خواهد شد.

​​