تلفن همراه

تقاضای زیاد عرضه موبایل تاشو را به تاخیر انداخت

منبع: خبرگزاری مهر
 
موتورلا اعلام کرده به دلیل تقاضای زیاد مشتریان زمان عرضه موبایل تاشو «موتورلاریزر» به تاخیر می افتد. این موبایل طراحی ساده ای دارد که به راحتی در جیب جای می گیرد.
 
 به نقل از انگجت، طبق برنامه ریزی شرکت موتورلا قرار بود موبایل تاشو Motorola Razr در ۲۶ دسامبر (آخر هفته جاری) عرضه شود. اما این شرکت اعلام کرده پیش سفارش این دستگاه و زمان عرضه آن به دلیل تقاضای قابل توجه مشتریان با تاخیر انجام می شود.
 
اکنون مشخص نیست چه زمان موبایل تاشو ریزر به بازار عرضه می شود اما موتورلا اعلام کرده احتمالا زمان عرضه آن خیلی دیرتر از زمان تعیین شده اولیه نخواهد بود.
 
البته به گفته کارشناسان یکی از نکات جالب آن است که موتورلا تقاضای زیادی برای موبایل تاشو ریزر پیش بینی نکرده بوده است. احتمالا شرکت تصور می کرده قیمت ۱۵۰۰ دلاری دستگاه فقط مشتریان محدودی را جذب می کند. 
 
موتورلا ریزر تاشو با تراشه اسنپ دراگون ۷۱۰ عرضه می شود. کیفیت دوربین ها و ظرفیت باتری آن نیز در مقایسه با موبایل های پرچمدار نیز پایین تر است. اما به عقیده کارشناسان بسیاری از مشتریان جذب ظاهر ساده این موبایل تاشو شده اند که به راحتی در جیب شلوار جای می گیرد.

​​